دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱

افشای حقوق نجومی یک مسئول ورزشی

اسکناس

طبق سند منتشر شده یکی از مدیران وزارت ورزش طی نامه ای بحث برانگیز برای خود دستور پرداخت مبلغی حدود ۴۰۰ میلیون ریال تحت عنوان «حق مدیریتی» به ذیحسابی صادر کرده است!

به گزارش قدس آنلاین، طبق سندی که در اختیار تابناک ورزشی قرار گرفته است، یکی از مدیران ل وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم، طی نامه ای بحث برانگیز برای خود دستور پرداخت مبلغی حدود 400میلیون ریال تحت عنوان «حق مدیریتی» به ذیحسابی صادر کرده است!

به گزارش تابناک ورزشی، در این نامه که طی واپسین روز رسمی کاری سال گذشته امضا شده است، مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با ارسال نامه ای به بخش ذیحسابی این اداره کل، دستور واریز مبلغ 392 میلیون ریال از محل اعتبارات هزینه ای گسترش ورزش همگانی(!)  به شماره حساب شخصی خود را داده است.

این پرداختی نجومی از محل اعتبارات ورزش همگانی، در حالی انجام شده که پیش از این کمبود بودجه و اعتبار به عنوان یکی از معضلات و موانع مهم توسعه ورزش بین اقشار مردم در کشور و سرانه پایین ورزش در استان ها، اعلام شده است.

نکته جالب این سند، امضای علی یاور عزیزپور زیر نامه ای است که در سطر بالایی آن، دستور واریز مبلغ باز ذکر نام و شماره حساب شخصی تحت عنوان حق مدیریتی را صادر کرده است. لازم به یادآوری است که رییس جمهور روحانی بعد از افشای موج بزرگ تخلفات و پرداختی های نجومی به مدیران دولتی، ضمن عذرخواهی از مردم و رهبری، اعلام کرده بود در این زمینه با تخلفات برخورد خواهد شد و مبالغ مذکور به بیت المال عودت داده می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.