چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴

سرپرست شهرداری شهرکرد منصوب شد

انتخاب سرپرست شهرداری شهرکرد

شهرکرد-عضو شورای پنجم شهرکرد گفت: علیرغم کش و قوس های فراوان و اختلافات شدید بین اعضای شورای شهر شهرکرد با همه مشکلات و موانعی که وجود داشت، جبرا و قهرا شهردار سابق بعنوان سرپرست موقت انتخاب شد.

فرهاد رئیسی دهکردی منتخب اول شورای شهرکرد در گفتگوی اختصاصی با قدس آنلاین از انتخاب سرپرست موقت شهردار شهرکرد خبر داد و گفت: متاسفانه فشارها و دخالت های بیجا بعضی از افراد غیر مسئول و ذی نفوذ باعث تشتت و درگیری میان اعضاء شورای پنجم شهرکرد شده است.

رئیسی تاکید کرد: شورای پنجم شهرکرد به ۲ گروه تقسیم شده اند، یک گروه ۴ نفر که اکثریت را در اختیار دارند و یک گروه ۳ نفره، چون که اعضاء شورای شهرکرد ۷ نفر هستند.

وی افزود: در جلسه ای که شامگاه سه شنبه در محل شورای شهر برگزار شد نورالله غلامیان دهکردی با ۴ رأی از ۷ رأی بعنوان سرپرست موقت شهرداری شهرکرد انتخاب و ادامه کار داد.

منتخب اول شورای شهر با بیان اینکه، قرار شده است از امروز تا ۴ مهرماه رزومه افراد پیشنهادی در شورای شهر مورد بررسی و بازنگری دقیق قرار گیرد و در نهایت ۱۵ مهرماه شهردار جدید شهرکرد انتخاب شود.

شایان ذکر است، اختلافات شدید میان اعضاء شورای شهرکرد و ورود افراد غیر مسئول و ذی نفوذ باعث پیچیده شدن انتخاب شهردار شده که این مسئله بصورت علنی آشکار شده و افکار عمومی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.