سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

سقوط منجر به مرگ مرد میانسال در چاه ۶۰ متری در خمین شد

 رییس سازمان اتش نشانی اراک

اراک- مرد میانسالی که در چاهی به عمق ۶۰ متر در اطراف شهرستان خمین سقوط کرده بود توسط آتش نشانان اراک بیرون کشیده شد .

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری آتش نشانی اراک، آتش‌پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی اراک با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۴۵ دقیقه بامداد امروز طی تماس مدیریت بحران استانداری مرکزی و درخواست کمک برای نجات این فرد، با هماهنگی های لازم تیم عملیاتی و واکنش سریع این سازمان به محل اعلام شده در حدفاصل روستاهای هشمتیه و ریحان از توابع شهرستان خمین اعزام شدند .

وی با اعلام اینکه آتش نشانان اعزامی از شهرستان خمین به محل حادثه به علت کمبود تجهیزات و تیم تخصصی قادر به ادامه عملیات نبودند، افزود: با توجه به اینکه چاه مورد نظر در عمق ۳۲ متری به پایین دارای آب بود تیم تخصصی غواصی که به محل حادثه اعزام شده بود عملیات نجات را آغاز کردند .

آقازیارتی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی ابتدا اقدام به ایمن سازی محل حادثه کرده و ضمن تامین نور لازم، با قراردادن سه پایه نجات در دهانه چاه و با استفاده از تجهیزات مخصوص به عمق چاه نفوذ کرده و با سرعت عمل بالا و کمتر از نیم ساعت عملیات، مرد میانسال را از چاه بیرون کشیده و به بالای چاه منتقل کردند .

رئیس سازمان آتش نشانی اراک با اعلام اینکه متاسفانه مرگ این مرد توسط عوامل فوریت های پزشکی حاضر در محل تایید شد در پایان گفت: نیروهای عملیاتی پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.