چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲

کرانچار: هم ما و هم فولاد دنبال جبران مافات هستیم/خودم از باشگاه خواستم کریمی را جذب کند

زلاتکو کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: هر دو تیم دنبال نتیجه هستند تا جبران مافات کنند.

به گزارش قدس آنلاین، زلاتکو کرانچار در نشست خبری قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان، گفت: احساس خیلی خوبی داریم. در یک محیط بسیار مناسب امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم. می‌دانم جام زهر را مثل ما فولاد در جام حذفی نوشید. هر دو تیم دنبال نتیجه هستند تا جبران مافات کنند.

کرانچار افزود: بازی بسیار سختی در پیش داریم و این مسائل نه به خاطر گرمی هوا بلکه به خاطر رویارویی با فولادی است که فوتبال را به خوبی بازی می‌کند. امیدوارم عملکرد خوبی ارائه کنیم و نتیجه مناسب را بگیریم. فولاد جمعی از بازیکنان جوان و با تجربه را در اختیار دارد که از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی فوتبال خوبی ارائه می‌دهند که امیدواریم براساس تاکتیک‌هایمان بازی قابل قبولی انجام دهیم و برنده مسابقه شویم.

سرمربی سپاهان در ادامه یادآور شد:‌ بازی بسیار مشکلی در پیش است ما از همان هفته اول سعی کردیم کیفیت تیم را افزایش دهیم و بزرگترین مشکل ما در امر گلزنی بوده است امیدوارم غلتک گلزنی تیم هم به راه بیفتد.

وی افزود: ضرب المثلی وجود دارد که می‌گوید شیر زخمی خطرناک‌ترین حیوان است فولاد با توجه به حذف از جام حذفی انگیزه زیادی دارد و این شرایط هم برای ما وجود دارد اما فولاد با توجه به اینکه مقابل سپاهان به میدان می‌رود انگیزه بالاتری پیدا می‌کند. فردا مشخص می‌شود کدام تیم می‌تواند برنده بازی شود که امیدوارم دست پر از میدان خارج شویم.  بازیکن مصدوم نداریم و با ۲۰ نفر به اهواز آمدیم.

کرانچار در ادامه تصریح کرد: ما در امر بازی‌سازی عملکرد خوبی داریم ۱۰ بازیکن جدید به تیم اضافه شده است و تیم نوپایی داریم. در امر گلزنی دچار مشکل هستیم امیدواریم این معضل هم حل شود و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. ساسان انصاری، مروان حسین، مهرداد محمدی و رضا میرزایی مهاجمان ما هستند که امیدوارم بتوانند گلزنی کنند. ساختار خوبی داریم و فقط باید نتیجه بگیریم و رفته رفته هماهنگ‌تر می‌شویم.

سرمربی سپاهان در رابطه با مشکل گلزنی تیمش عنوان کرد: باید چرخه گلزنی ما به حرکت در بیاید کار بسیار سخت است باید هسته بازی را شکل دهیم و هر چه زودتر هماهنگ شویم. امیدوارم در بحث گلزنی و نتیجه کیفیت‌مان و به میزان بازی‌سازی‌مان برسانیم. 

وی در مورد حضور علی کریمی عنوان کرد: زمانی که کریمی به دیناموزاگرب پیوست در دوران آماده‌سازی بودیم و سپس من از باشگاه رفتم و مربی دیگری آمد. در آن مقطع در مقدماتی باشگاه‌های اروپا حضور داشتیم و پس از مدتی هم کریمی راهی لوکوموتیو شد. او با این دیدگاه به اروپا آمد که از لحاظ آمادگی جسمانی می‌تواند خودش را با شرایط آنجا تطبیق دهد. اما وقتی او را دیدم فهمیدم از لحاظ بدنی عقب است. به همین خاطر تمریناتی را در نظر گفتیم تا او از لحاظ جسمانی آماده شود. سپس من از تیم رفتم و بعد از مدتی هم کریمی راهی لوکوموتیو شود شاید او نتوانست عملکردی که رضایتش را جلب کند ارائه کند اما او این مسئله را از نزدیک لمس کرد و بر تجربه‌اش افزوده شد که باید از لحاظ بدنی شرایط خوبی داشته باشد. بازیکنی که می‌خواهد پا به اروپا بگذارد کار راحتی در پیش ندارد و از لحاظ جسمانی باید شرایط خوبی داشته باشد. اگر از این مسئله چشم‌پوشی کنند دچار مشکل می‌شوم در کل کریمی جزو نفراتی است که خودم از باشگاه خواستم جذب شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.