چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶

نظرمحمدی: در شرایط مسابقه‌ایم و می‌خواهیم شکست در دربی را جبران کنیم/از فردا جوان‌گرایی در تیم را مشاهده می‌کنید

علی نظرمحمدی

سرمربی سپیدرود رشت گفت: در شرایط مسابقه‌ایم و می‌خواهیم شکست در دربی را مقابل صنعت نفت آبادان جبران کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهارداشت: خوشحالم که هفته ششم لیگ برتر دوباره برای سپیدرود شروع شده است. متاسفانه بعد از اول مرداد ماه که آخرین بازی ما در لیگ برتر مقابل سپاهان بود و روند خوبی داشتیم و از دو بازی ۴ امتیاز گرفتیم اما وقفه ۱۸ روزه در تیم سپیدرود خلل ایجاد کرد.

وی ادامه داد: در جام حذفی مقابل ملوان شکست خوردیم که متاسفانه روند خوب مان از نظرفنی و روحی و روانی خراب شد. دوباره اکنون در شرایط مسابقه هستیم و بازیکنان بخاطر انگیزه زیادی دارند و سومین بازی متوالی در لیگ با امتیاز زمین را ترک کنیم و شکست دربی را جبران کنیم. تیم نفت آبادان و همه تیم های فراز کمالوند تیم گروهی نیستند و متکی بر ستاره ها هستند و سعی می کنیم با برنامه هایی که داریم از نقاط ضعف استفاده کنیم و به نفت ضربه وارد کنیم.

نظرمحمدی عنوان کرد: ما پنج‌شنبه تا ساعت ۱۱ شب در ورزشگاه حضور داشتیم اما تمرین ما فقط ۶۰ دقیقه طول کشید. هرچند شاید خستگی هم یکی از دلایل نتیجه نگرفتن تیم ما باشد با این حال طبق برنامه‌ریزی که کرده بودیم می‌خواستیم اوج کار ما در بازی با نفت آبادان باشد. هدف اصلی تیم ماندن در لیگ برتر است. در جام حذفی هم در مقابل ملوان در ۳۰ دقیقه وقت اضافه غالگیر شدیم و باختیم.

نظرمحمدی در مورد اینکه انتقادهای سهیل حق‌شناس و اینکه او قصد دارد به جرگه مربیان اضافه شود، گفت: هر مربی و هر بازیکن اختیار خودش را دارد به قول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند. حق‌شناس هم از دنیای بازی خداحافظی کرده و می‌خواهد به جرگه مربیان اضافه شود.ابتدای فصل هم توافق کرده بودیم به جمع کادر فنی سپیدرود اضافه شود. اما بعد از بازی با پیکان روند به گونه‌ای شکل گرفت که این اتفاق رخ نداد. برای او هرجا که هست آرزوی موفقیت می‌کنم. سهیل حق‌شناس چه گلایه‌مند باشد چه خوشحال از خانواده سپیدرود است و حرفی هم که می‌زند از سر دلسوزی است. اما من این را می‌گویم صبور بودن هنر است و هر کسی هنرمند نیست.

سرمربی سپیدرود در مورد اینکه جلال چراغپور به کادر فنی اضافه شده است، گفت: فصل گذشته قرار بود چراغپور به کادر فنی ما اضافه شود. اما به دلیل ناپختگی برخی سایت‌های متصل به سپیدرود و اخبار غیرحرفه‌ای که منتشر کردند باعث ناراحتی چراغپور شد و این همکاری میسر نشد. بعداز بازی با ملوان ایشان با من تماس گرفتند خواهان همکاری با من شدند. من در استیل‌آذین در سال ۸۸ و پاس همدان در سال ۹۰ که بازی می‌کردم تجربه همکاری با ایشان را داشتم او مدیر فنی این دو تیم بود. من هم علاقه‌مند به همکاری با چراغپور بودم. اما با توجه به شرایط باشگاه قرار شد تا تشکیل هیأت مدیره این پروژه ۱۵ روز به تعویق بیفتد. امید روانخواه هم به دلیل مشکلات خانوادگی از باشگاه جدا شد و ما نیازمند یک عضو با دانش در کادر فنی بودیم تا آنالیزی از حریفان انجام بدهیم و نقاط قوت حریفان را بهتر بشناسیم و نقاط ضعف خودمان را هم رفع کنیم و بتوانیم از دانش او در جهت کمک به کادر فنی استفاده کنیم.

نظرمحمدی در مورد اینکه ترکیب بازی فردای سپیدرود چقدر نسبت به بازی با ملوان تغییر می‌کند، عنوان کرد:‌ از عملکرد تعدادی از بازیکنان مقابل ملوان راضی نیستم به همین دلیل در ترکیب فردای تیم تغییراتی ایجاد خواهد شد.

وی در مورد وضعیت غلامرضا رضایی گفت: غلامرضا رضایی به خاطر مسائلی که در بازی با ملوان رخ داد و حرف‌هایی که بین او و هواداران زده شد در حال حاضر در جمع ما حضور ندارد و باشگاه در مورد این بازیکن تصمیم‌گیری می‌کند و این تصمیم‌گیری را به اطلاع هواداران و رسانه‌ها خواهیم رساند.

سرمربی سپیدرود در مورد تنش بین سپیدرود و هواداران گفت: سپیدرود تیم پرهواداری است و صاحبان اصلی آن هواداران هستند اما جایگاه هر شخصی تعریف شده است. احساس من این است که در یکی دو فصل گذشته برخی از هواداران بیش از اندازه به تیم نزدیک شده‌اند و می‌خواهند در تصمیم‌گیری‌های کادر فنی با مدیران باشگاه اظهارنظر کنند که در دنیای حرفه‌ای این مسئله نمی‌تواند قابل توجیه باشد. ما از هواداران سپیدرود ممنون هستیم که بارها در سرما و گرما از ما حمایت کرده‌اند. نظرات‌شان را هم به عنوان اعضای کادر فنی به دیده منت می‌شنویم اما قبول کنید که باید شرایطی برای کادر فنی پیش بیاید که آنها با آرامش کار کنند و آرامش آنها برهم زده نشود.

نظرمحمدی در مورد جوان‌گرایی در سپیدرود گفت: از بازی فردا جوان‌گرایی در تیم ما را مشاهده می‌کنید. دو بازیکن جوان به تیم ما اضافه شده‌اند و کارت بازی آنها که از تیم جوانان هستند صادر شده است. من هر گونه باخت و عواقب استفاده از جوانان را برعهده می‌گیرم زیرا هیأت مدیره و هواداران از من خواسته‌اند که جوان‌گرایی کنم و این مسئله به من اعتمادبه‌نفس می‌دهد تا سپیدرود به جوانانش بیش از گذشته اعتماد کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.