سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا:

استکبار جهانی با وجود فرزندان انقلابی راه به جایی نمی‌برد

سردار رستمیان

ساری- فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با یادآوری حماسه دفاع مقدس گفت: استکبار جهانی با وجود فرزندان انقلابی راه به جایی نمی‌برد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار حمیدرضا رستمیان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام محرم در منطقه عملیاتی شمالغرب کشور در جمع رزمندگان لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به حماسه ‌سازان و مروجان فرهنگ جهاد و شهادت اظهار کرد: رزمندگان در میادین نبرد با استکبار جهانی، عاشقانه به صحنه‌ها آمدند تا دین خدا حفظ کنند.

وی افزود: شهیدان معظم آنانی هستند که با کارنامه‌ای درخشان عندربهم برزقون شدند جانبازان، آزادگان، ایثارگران و همه حامیان جبهه حق سهمی را در اداء این تکلیف داشته‌اند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس نماد مقاومت و ایثارگری ملتی است که اینگونه به ندای الهی هل من ناصر امام خود لبیک گفتند و به تکلیف عمل کردند.

سردار رستمیان با بیان اینکه حماسه جاوید دفاع مقدس امروز در اذهان بیگانگان، بدخواهان و بداندیشان نیز باقی مانده است، گفت: دفاع مقدس برای ما تابلوی مردانگی، شجاعت، صلابت، اقتدار، وفاداری و ولایت ‌مداری ملت و جوانان است.

وی اضافه کرد: شهدای عظیم‌الشان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان با تمام وجود در دفاع از انقلاب اسلامی ایستادند تا جایی که برای حفظ وحدت و ارج نهادن به این مقاومت و ایستادگی‌ها امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «مازندران قهرمان در اطاعت‌پذیری، ولایت‌مداری، تکلیف‌گرایی با شناخت زمان و مکان و با لبیک به امام خود و رهبر معظم انقلاب اسلامی درخشید و نشانه این افتخار ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید دفاع مقدس و پس از آن ۳۸ شهید مدافع حرم است».

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: امروزه فرزندان انقلابی و سلحشور این ملت در لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با جانفشانی در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی و در دفاع از حرم اهل بیت، امنیت پایدار را به همراه دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای اسلام ناب و انقلاب اسلامی به ارمغان آورده‌اند و همگی متعهدند که تا پایان راه و در رکاب ولایت امر مسلمین امام خامنه ای با استکبار جهانی و عوامل آن مبارزه جهاد کنند تا بهترسازی ظهور امام عصر (عج) فراهم شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.