یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶

فرمانده انتظامی استان ایلام در گفتگو با قدس آنلاین:

چهار نفر از عاملان درگیری و شهادت فرمانده کلانتری دره شهر دستگیر شدند

سردار نورعلی یاری

ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش مجدانه پلیس و با همراهی و مشارکت گروه های مختلف مردمی، چهار نفر از عاملان درگیری و شهادت فرمانده کلانتری مرکزی شهرستان دره شهر دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری بقیه عاملین و مرتبطین با این ماجرا و حادثه تلخ، همچنان ادامه دارد.

سردار نورعلی یاری شامگاه روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین با تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت:  امروز بین دو روستای" اصل مرز "و "جهانگیر آباد" از توابع شهرستان دره شهر درگیری طایفه ای شدیدی رخ داد.

وی با اشاره به اینکه در این درگیری مسلحانه دو نفر از ماموران انتظامی حاضر در صحنه، به شدت مجروح شدند، افزود: متاسفانه یکی از مجروحان این حادثه" سروان حمید زینی وند" فرمانده کلانتری مرکزی دره شهر به شهادت رسید و دیگر مجروح حادثه که یک سرباز انتظامی بود توسط بالگرد جهت درمان به بیمارستان اعزام شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پس از وقوع این درگیری، پلیس بلافاصله وارد عمل شده است، بیان داشت: هم اکنون با وساطت و مشارکت بزرگان و معتمدین محل؛ اوضاع با دقت و ظرافت کامل تحت کنترل است.

سردار نورعلی یاری با اشاره به اینکه تلاش های همه جانبه برای دستگیری دیگر عوامل این درگیری به سرعت در حال انجام است، تصریح کرد: امیدواریم که با تلاش پلیس و با مشارکت و همراهی مردم و بزرگان منطقه، هر چه سریع تر دیگر عاملان این قتل و درگیری، دستگیر شوند و در اختیار محاکم قضایی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه قانون تنها مامن و ملجاء مردم است و اقدامات خودسرانه جز ندامت و پشیمانی سودی به همراه ندارد، تاکید کرد: برخورد قوه قضائیه و نیروی انتظامی با هنجار شکنان و قانون شکنان بسیار سخت و قاطعانه خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: با تلاش مجدانه پلیس و با همراهی و مشارکت گروه های مختلف مردمی، چهار نفر از عاملان درگیری و شهادت فرمانده کلانتری مرکزی شهرستان دره شهر دستگیر شده و تلاش برای دستگیری بقیه عاملین و مرتبطین با این ماجرا و حادثه تلخ، همچنان ادامه دارد.