سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶

نگاهی به آنچه که در هفته دوم لیگ برتر والیبال رخ خواهد داد/ اضطراب سایپا از مصاف با شهرداری تبریز

لیگ برتر والیبال

هفته دوم رقابتهای لیگ برتر والیبال در حالی برگزاری می شود که بعد از اتفاقات هفته نخست تیم سایپا با اضطراب مصاف شهرداری تبریز خواهد رفت.

به گزارش قدس آنلاین، هفته دوم دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با شش دیدار در شهرهای تهران، کاشان، ورامین، اردکان، ارومیه و گنبد پیگیری می شود.

در نخستین مسابقه این هفته از لیگ برتر، تیم بانک سرمایه صدرنشین این رقابت ها در کاشان میهمان رعد پدافند خواهد بود. پدافند در هفته نخست و در ساری سه بر یک مغلوب میزبان خود شد و در هفته دوم در بازی خانگی به دنبال نخستین برد خود خواهد بود. البته حریف این تیم بانک سرمایه هست که علاوه بر صدرنشینی جدول این رقابت ها، قهرمانی دو دوره مسابقات باشگاه های آسیا را نیز در پرونده کاری خود دارد.

شاگردان مصطفی کارخانه که در هفته نخست با شکست سه بر صفر شهرداری ورامین صدرنشین شدند در کاشان به دنبال دومین پیروزی خود و حفظ صدر جدول هستند.

سالن فدراسیون والیبال در هفته دوم لیگ برتر میزبان یک دیدار است و نارنجی پوشان سایپا میزبان شهرداری تبریز خواهند بود. شهرداری تبریز که در هفته نخست با شکست پیکان تهران شگفتی ساز شد در مصاف با سایپا دیگر تیم خودرو ساز تهرانی به دنبال تکمیل شگفتی های خود است و با تمام قدرت به میدان می رود.

سایپا نیز در هفته نخست در آمل موفق به شکست کاله مازندران شد و با سه امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و در بازی خانگی به دنبال دومین پیروزی خود است تا جایگاه خود را تثبیت بخشد.

تیم پیکان تهران در هفته دوم لیگ برتر والیبال میهمان ورامینی هاست. دو تیم در هفته نخست شکست برابر حریفان را تجربه کردند و در این هفته به دنبال نخستین برد خود خواهند بود و همین موضوع جدال تفکرات پیمان اکبری و فرهاد نفرزاده را جذابتر می کند.

تیم پیکان با یک امتیاز در رتبه هفتم جدول است و شهرداری ورامین بدون امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد و این بازی برای جدایی این تیم از قعر جدول اهمیت خاصی برای ورامینی ها در بازی خانگی دارد. این مسابقه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سالن شهید گل عباسی ورامین آغاز می شود.

خاتم اردکان در هفته دوم لیگ برتر در نخستین بازی خانگی میزبان سارویه ساری است. این مسابقه جدال فاتحان هفته نخست است که خاتم در تهران شمس را از پیش رو برداشت و نماینده ساری نیز موفق به شکست رعد پدافند کاشان در بازی خانگی شد.

نمایندگان ساری و اردکان در رتبه های چهارم و پنجم جدول قرار دارند و فاتح این میدان رتبه چهارمی اش در پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال قطعی خواهد بود.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که در هفته نخست سه بر یک مغلوب ایرانیان گنبد شد، در هفته دوم در سالن غدیر ارومیه میزبان شمس است. شاگردان محمد وکیلی در هفته نخست نمایش قابل قبولی برابر خاتم اردکان داشتند و موفق به کسب یک امتیاز شدند و این هفته در ارومیه به دنبال نخستین پیروزی خود در این رقابت ها هستند. به یقین محمدرضا حضرت پور لیبرو تیم شمس و دیگر بازیکنان ارومیه ای این تیم در دیدار با شهرداری ارومیه تیم شهرشان روز سختی خواهند داشت.

تیم های ایرانیان گنبد و کاله مازندران در آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر والیبال در گنبد به مصاف یکدیگر می روند. کاله در هفته نخست مغلوب نارنجی پوشان سایپا شد، اما گنبدی ها موفق به شکست حریف پرآوازه خود (شهرداری ارومیه) شدند و با انگیزه مضاعف به مصاف نماینده آمل می روند.

بهروز عطایی برای بهبود وضعیت تیم خود در جدول رقابت ها محکوم به شکست ایرانیان گنبد است اما بازی در سالن المپیک این شهر و خیل عظیم هواداران کار آسانی برای جوانان کاله نخواهد بود.

برنامه کامل هفته دوم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

تهران، ساعت ۱۶: سالن فدراسیون والیبال

سایپا – شهرداری تبریز

کاشان، ساعت ۱۵: سالن (کتابچی یا آتشنشانی)

رعد پدافند کاشان – بانک سرمایه

ورامین، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه: سالن شهید گل عباسی

شهرداری ورامین – پیکان

اردکان، ساعت ۱۶: سالن آیت الله خاتمی

خاتم اردکان – سارویه ساری

ارومیه، ساعت ۱۶: سالن غدیر

شهرداری ارومیه – شمس

گنبد، ساعت ۱۶: سالن المپیک

ایرانیان گنبد – کاله

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.