سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴

نماینده گنبد از لیگ برتر والیبال کنار گذاشته شد/ پورحسن: آنها قراردادهای جعلی ارایه کرده بودند

لیگ برتر والیبال

سرپرست سازمان لیگ والیبال تاکید کرد نماینده گنبد بخاطر جعل اسناد توسط مسئولانش از لیگ برتر کنار گذاشته شد.

به گزارش قدس آنلاین، منوچهر پورحسن درباره دلایل حذف تیم ایرانیان گنبد از لیگ برتر والیبال گفت: این تیم به دلیل ارائه قراردادهای جعلی بازیکنان و کادر فنی از لیگ برتر والیبال سال ۹۶ کنار گذاشته شد.

وی با بیان اینکه در مدت حضورم در والیبال شاهد اینگونه مسایل نبودم، تصریح کرد: تیم گنبد در مدت زمان ارائه مدارک همانند دیگر تیم ها مدارک داد و به دلیل نقص به آنان برگرداندیم. همچین برای کمک به این تیم، ورودی را که از هیچ باشگاهی چک قبول نکرده بودیم، یک فقره چک گرفتیم.

سرپرست سازمان لیگ تصریح کرد: چک ورودی دوبار برگشت خورد و وقتی قراردادها و موضوع چک یک میلیارد تومانی تضمینی را با سلیمانی مدیرعامل شرکت حامی مالی ایرانیان گنبد درمیان گذاشتیم، گفت که مهر و امضای آنها جعلی است و او انجام نداده است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ بازیکنی نباید بدون قرارداد به میدان برود، گفت: برای اینکه بازیکنان گنبد بتوانند در فرصت مناسب جذب دیگر باشگاه ها شوند، مجوز حضور ایرانیان گنبد در لیگ برتر را لغو کردیم و به زودی مجوز جذب بازیکنان این تیم را به دیگر باشگاه ها خواهیم داد.

هفته دوم دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» فردا (چهارشنبه) با پنج دیدار در شهرهای تهران، کاشان، ورامین، اردکان و ارومیه پیگیری می شود و تیم کاله مازندران نیز استراحت خواهد داشت.

بر این اساس بازی هفته دوم تیم ایرانیان گنبد برابر کاله آمل برگزار نمی‌شود و نتیجه دیدار هفته نخست این تیم برابر شهرداری ارومیه نیز از جدول امتیازات حذف می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.