چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹

ایجاد گشت محله محور از ماموریتهای جدید سپاه

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان

کرمان -فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اعلام کرد: در ماموریت جدید به سپاه ایجاد گشت هایی به عنوان گشت محله محور داده شده است که به دو صورت پیاده بدون سلاح و سواره با حکم وسلاح ابلاغ شده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، سردارغلامعلی  ابوحمزه در نشست تعاملی با رئیس کل دادگستری استان کرمان و جمعی از معاونان دادگستری که در محل سالن کنفرانس شهید بهشتی دادگستری برگزار شد، اظهار داشت: اقتدار دستگاه قضائی جلوی سوء استفاده بسیاری از افراد و مفاسد اقتصادی را گرفته است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: مجموعه ای که بیشترین نقش در تامین امنیت جامعه را دارد، تشکیلات قضایی سطح استان است که با قاطعیت پی گیر پرونده های قضایی است.

سردار ابوحمزه تاکید کرد: باید تعامل بین سپاه و بسیج و مجموعه دادگستری ایجاد شود تا از ظرفیت ها بیش از پیش استفاده کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در بحث نیروی انسانی یک ارتباط تناتنگ و معنا داری بین سپاه و دادگستری وجود دارد و نیاز است در جهت کیفی سازی از نظرات آنان استفاده کرد.

سردار ابوحمزه در پایان تصریح  کرد: در ماموریت جدید به سپاه ایجاد گشت هایی به عنوان گشت محله محور داده شده است که به دو صورت پیاده بدون سلاح و سواره با حکم وسلاح در محدوده حوزه های مقاومت و در جهت بکارگیری مردم بسیجی ابلاغ شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.