پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹

ویسی: مقابل پرسپولیس غافلگیر شدیم اما تسلیم کامل نبودیم

عبدالله ویسی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: یک بازی خیلی خوب بود. مقابل تیم خوب پرسپولیس بودیم. خوب شروع کردیم اما تیم‌مان غافلگیر شد.

به گزارش قدس آنلاین، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر، گفت: یک بازی خیلی خوب بود. مقابل تیم خوب پرسپولیس بودیم. خوب شروع کردیم اما تیم‌مان غافلگیر شد.

وی افزود: پرسپولیس توانست برنده این بازی شود و هر سه امتیاز را کسب کند. ما روی گل‌هایی که دریافت کردیم غافلگیر شدیم و دیر به خودمان آمدیم. شاید ممکن بود این شکست سنگین‌تر شود. در نیمه دوم خوب بازی کردیم اما نتیجه‌ای در بر نداشت. در این هفته‌ها بدشانس هستیم و نتایج خوبی کسب نکردیم امیدوارم در ادامه بهتر شویم.

سرمربی استقلال خوزستان درمورد شکست‌های سنگین تیمش در هفته‌های اخیر گفت: مقابل ذوب آهن 6 گل خوردیم و اصلا شرایط خوبی نداشتیم اما امروز تسلیم کامل نبودیم. می‌توانستیم بازنده نباشیم. سیستم دفاعی ما به هم ریخته بود و باید بیشتر تلاش کنیم تا نماینده خوبی برای استان باشیم.

سرمربی ا ستقلال خوزستان در ادامه یادآور شد: امتیازات خیلی نزدیک به هم است با یک پیروزی جایگاه‌ها عوض می‌شود ما با یک برد تیممان بازمی‌گردد و نیاز به برنده شدن داریم. شک نکنید وضعیت ما بهتر خواهد شد و با کسب دو پیروزی پشت سر هم می‌توانیم به جدول بازگردیم. امروز ما مقابل یکی از قدرت‌های آسیا بازی داشتیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.