جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان:

عمل به وعده‌های انتخاباتی خواسته به حق مردم از رئیس جمهور است

 آیت‌الله عباسعلی سلیمانی

زاهدان- نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عمل به وعده‌های انتخاباتی خواسته به حق مردم از رئیس جمهور است گفت: رئیس جمهور در جریان تبلیغات انتخابات وعده‌هایی به مردم داد و امروز زمان آن فرا رسیده که به این وعده‌ها جامه عمل پوشانده شود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: قانون اساسی ما وظایف قوای سه‌گانه کشور را به روشنی مشخص کرده و بنابر همین قانون جلوگیری از وقوع رکود و تورم در کشور بر عهده قوه مجریه نهاده شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه عمل به وعده‌های انتخاباتی خواسته به حق مردم از رئیس جمهور است، افزود: رئیس جمهور در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری وعده ریشه‌کنی فقر و بهبود زندگی ۱۰ میلیون نفر از مردم سطح پایین جامعه در برنامه‌ای ۳ مرحله‌ای را به ملت ایران داد و امروز زمان آن فرا رسیده که به این وعده‌ها جامه عمل پوشانده شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز با گذشت چند ماه از انتخابات مردم ما تحولی را مشاهده نمی‌کنند و مشکلات همچنان پابرجاست ملت ما با گرانی به ویژه در بحث مسکن و اجاره بهای سرسام‌آور درگیر هستند و انتظار دارند دولت برای مشکلات آنها چاره‌اندیشی ضربتی داشته باشد.

سلیمانی با تاکید بر اینکه برجام بدعهدی آمریکا را برای ملت ایران و عرصه بین‌المللی بیش از پیش نمایان کرد، افزود: دولت‌مردان ما باید با الگو قرار دادن تجربه برجام در کنار دیگر تجربیات گذشته هرگز به مذاکره با شیطان بزرگ فکر نکنند.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: آمریکا و متحدانش تلاش دارند تا ایران اقتدار دفاعی خود را از دست بدهد و سخنان و موضع‌گیری‌های ترامپ در مسیر تحقق این نقشه چینش شده است. استکبار جهانی تلاش دارد تا از هر فرصتی برای صدمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کند و اقدام صحیح در چنین شرایطی نیازمند بصیرت است.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: امام سجاد(ع) پس از حادثه عاشورا همچون ستاره‌ای در دل تاریکی شب مردم را با  دعاهای فراوان و فرمایشات گهربار از سردرگمی نجات داد. قیام عاشورا موجب شد دنیا در آشفتگی باشد تا امام سجاد(ع) خیلی از انسان‌های زمان خود را به راه اسلام بکشد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: دوران زندگی و امامت امام سجاد(ع) بسیار سخت و پرفشار بود اما این امام بزرگوار در چنین شرایط دشواری هدایت هسته اصلی تشیع را حفظ کرد و بهانه‌ای دست دشمنان نمی‌داد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.