یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶

مدیرکل ارشاد استان زنجان:

نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه مطبوعات

زنجان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: امسال نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌ها همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب آبان ماه در زنجان برپا می‌شود.

به گزارش قدس انلاین، ناصر مقدم در گفت‌وگویی اظهار داشت: نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان زنجان از ۱۱ تا ۱۸ آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه مطبوعات در کنار نمایشگاه بزرگ کتاب کشور برگزار می‌شود ابراز کرد: ناشران از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور می‌یابند و با قطعی شدن تعداد ثبت‌نام کنندگان تعداد غرفه‌ها نیز پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ثبت نام از مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها برای حضور در نمایشگاه آغاز شده است بیان کرد: هر نشریه‌ای که از ابتدای امسال چاپ شده می‌تواند در این نمایشگاه حضور یابد و حتی مطبوعات سراسری هم امکان دایر کردن غرفه دارند.

وی عرضه مطبوعات و خبرها به مردم و بهبود رقابت در فضای رسانه‌ای استان زنجان را هدف برگزاری نمایشگاه خواند و گفت: مردم با نشریات و خبرگزاری‌ها و کیفیت آن‌ها آشنا می‌شوند.

مقدم در مورد اینکه در نمایشگاه دوره قبل حضور مردم عادی کمرنگ بود، خاطرنشان کرد: تفاوت نمایشگاه امسال با دوره قبل این است که در کنار نمایشگاه ناشران کشور برگزار می‌شود که در این حالت با توجه به اینکه افراد عادی و تحصیل‌کرده بازدیدکنندگان آن هستند بنابراین میزان بازدید از نمایشگاه مطبوعات نیز افزایش می‌یابد.

این مسئول ابراز کرد: فعلا محل برگزاری دو نمایشگاه به طور دقیق مشخص نشده اما مصلی با توجه به اینکه دسترسی و فضای بهتری دارد، مکان مناسب‌تری تشخیص داده شده است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.