یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۳

نایب رئیس شورای شهر بجنورد:

حکم شهردار بجنورد ابلاغ شد

انتصاب

بجنورد- نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: حکم شهردار بجنورد در تاریخ ۱۷ آبان در وزارت کشور به امضا رسیده است.

به گزارش قدس آنلاین٬ جمشید گریوانی عصر امروز در حاشیه سیزدهمین نشست رسمی شورای اسلامی این شهر اظهار داشت: ابلاغ مدیریت شهری روح الله براتیان٬ به‌عنوان شهردار بجنورد٬ در تاریخ ۱۷ آبان در وزارت کشور به امضا رسید و تا ساعاتی دیگر مراسم تحلیف وی در وزارت کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: پس از کش و قوس‌های فراوان و انتشار شایعاتی مبنی بر عدم تایید روح الله براتیان در وزارت کشور٬ سرانجام حکم مدیریت شهری روح الله براتیان شهردار منتخب بجنورد  در ۱۷ آبان ماه به امضا رسید و دغدغه اصلی مدیریت شهری حل و فصل شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تصریح کرد: اعضاء شورای شهر بجنورد به دنبال همدلی، هم افزایی و وحدت هستند. با خرد جمعی می‌توانیم در فضایی آرام و به دور از تشویش٬ مشکلات شهروندان و شهر را برطرف کنیم.

گریوانی ادامه داد: شورای شهر به دنبال سیاسی کاری نیست چرا که اعضاء شورای شهر سوگند یاد کرده‌اند دغدغه اصلی شورای شهر حل مشکلات شهروندان باشد.

وی بیان داشت: قرار نیست با آمدن شهردار جدید معجزه‌ای رخ دهد چرا که شهرداری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان بدهی دارد٬ لذا باید به دنبال هم‌فکری در راستای پرداخت بدهی‌ها و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری بود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.