دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰

پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری به حادثه دیدگان غرب کشور

نماینده ولی فقیه در استان

شهرکرد-نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی حادثه‌ی غم‌انگیز زمین‌لرزه در غرب کشور را به مصیبت دیدگان این حادثه تسلیت گفت.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه،در پی حادثه‌ی غم‌انگیز زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌وطنان منجر شد، نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد با صدور پیامی، ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار، صبر و ایستادگی، همدردی و کمک به آسیب دیدگان، مشارکت همگانی در بازسازی مناطق ویران شده، از عوامل موفقیت در این آزمون الهی دانست و گفت: هم استانی های عزیز در استان پرمهر چهارمحال و بختیاری می توانند کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را در شهرکرد به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و در دیگر مناطق به محل های اقامه نماز جمعه تحویل دهند.

متن پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر زلزله غرب کشور، ایران اسلامی را در سوگ و غم از دست دادن هموطنان نشاند؛ این حادثه و امثال آن قطعاً از آزمونهای بزرگ پروردگار متعال است؛ صبر و ایستادگی، همدردی و کمک به آسیب دیدگان، مشارکت همگانی در بازسازی مناطق ویران شده، از عوامل موفقیت در این آزمون الهی است.

اینجانب ضمن تسلیت به بازماندگان و کسانی که عزیزان خود را در این حادثه از دست دادند برای جان باختگان غفران واسعه  الهی مسألت دارم؛ امید است با صبر و شکیبائی و با کمک و همدردی و مساعدت همگانی قدری از آلام هموطنان آسیب دیده کاهش یافته و از اجر وافر برخوردار شوند.

هم استانیهای عزیز در استان پرمهر چهارمحال و بختیاری می توانند کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را در شهرکرد به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و در دیگر مناطق به محلهای اقامه نماز جمعه تحویل دهند.

۲۲/آبان/۱۳۹۶

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد

محمد علی نکونام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.