دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان:

کلاس‌های اول و دوم ابتدایی اصفهان از فردا تا پایان هفته تعطیل است

تعطیلی مدارس

اصفهان – رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: دوره‌های آموزشی اول و دوم ابتدایی در اصفهان و هشت شهرستان دیگر از فردا تا پایان هفته و چهارشنبه مدارس همه مقاطع تحصیلی تعطیل است.

به گزارش قدس آنلاین، منصور شیشه فروش در گفت‌وگویی اظهار داشت: با توجه به شرایط سکون هوا در شهر اصفهان و افزایش آلاینده ها کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا در استانداری اصفهان تشکیل و مصوباتی را بنا بر دستورالعمل شرایط ویژه آلودگی هوا صادر کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس این دستورالعمل فردا کلاس‌های دوره اول و دوم ابتدایی در شش ناحیه آموزشی اصفهان و هشت شهرستان استان اصفهان تعطیل خواهد بود، اضافه کرد: بنابراین فردا کلاس‌های دوره اول و دوم ابتدایی علاوه بر اصفهان در شهرستان های زرین شهر، فولادشهر، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، فلاورجان، پیربکران و برخوار و مهدهای کودک و مراکز توانبخشی روزانه بهزیستی در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری تعطیل خواهد بود.

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان همچنین به تعطیلی همه مقاطع تحصیلی استان اصفهان از روز چهارشنبه تا پایان هفته جاری نیز  اشاره و اضافه کرد: همچنین تردد خودروها در محدوده زوج و فرد از فردا ممنوع خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از فردا صنایع آلاینده نیز تعطیل می‌شود، اضافه کرد: محیط زیست به این صنایع اخطارهای لازم را داده است.

شیشه فروش اضافه کرد: به شهروندان توصیه می‌شود از فردا تا پایان هفته از ورزش در هوای آزاد و در صورت امکان از تردد در سطح شهر خودداری کنند.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.