چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان:

رباینده پسر بچه ۷ ساله در زاهدان دستگیر شد

پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان

زاهدان - رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از عملیات موفقیت آمیز کارآگاهان پلیس آگاهی در شناسایی و دستگیری عامل آدم ربایی پسر بچه ۷ ساله در این استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی اظهار داشت: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن پسر بچه ۷ ساله در شهرستان زاهدان تیمی مجرب از کاراگاهان پلیس آگاهی جهت شناسایی متهم و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.  

وی افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات شخصی و مالی بوده است.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با بکارگیری کلیه امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه عامل این آدم ربایی که جوانی ۳۰ ساله بود را در منزلی در یکی از روستاهای حاشیه زاهدان شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کنند. 

وی با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات مالی، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.