شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:

تیراندازی در مراسم‌های عروسی و عزای کهگیلویه و بویراحمدها به یک معضل تبدیل شده است

سردار مهدی انصاری

یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بدعت بد تیراندازی در مراسم‌ عروسی و عزا این روزها در استان به یک معضل جدی تبدیل شده است گفت: فراموشی این رسم غلط نیازمند فرهنگ‌سازی و مشارکت عمومی است.

به گزارش قدس آنلاین، سردار مهدی انصاری در گفت‌وگوییاظهار داشت: با توجه به تعامل موجود بین مسئولان و متولیان امر استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه پیشگیری از وقوع جرم رتبه سوم کشور را دارد.

وی با بیان اینکه این استان در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیز مقام سوم را دارد، عنوان کرد: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده که پلیس در راستای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

انصاری با تاکید بر اینکه بدون امنیت امکان توسعه همه جانبه وجود ندارد، افزود: کهگیلویه و بویراحمد از امن‌ترین استان‌های کشور بوده و شرایط لازم برای حضور سرمایه‌گذارن فراهم است.

رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به تنوع طایفه‌ای و اختلافات رایج در شهرستان کهگیلویه تامین امنیت در این شهرستان به جد در دستور کار پلیس بوده و البته این شهرستان از نظر جمعیت در رتبه دوم برنامه‌های در دستور کار است.

انصاری با تاکید بر اینکه تامین امنیت بدون مشارکت عمومی امکان‌پذیر نیست، بیان کرد: مردمی کردن امنیت از جمله برنامه‌های در دستور کار مجموعه فرماندهی انتظامی استان است.

وی با تاکید بر اینکه بدعت بد تیراندازی در مراسم‌ عروسی و عزا این روزها در استان به یک معضل جدی تبدیل شده است گفت: فراموشی این رسم غلط نیازمند فرهنگ‌سازی و مشارکت عمومی است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.