یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان:

نبود پارکینگ مشکل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر زنجان است

پارکینگ

زنجان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان نبود پارکینگ را یکی از مشکلات اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر خواند و گفت: خیابان‌های کم‌عرض زنجان کشش افزایش تردد خودروها را ندارد.

به گزارش قدس آنلاین، رمضان آفریدون در گفت‌وگویی به ترافیک سنگین هسته مرکزی شهر زنجان اشاره و اظهار داشت: ترافیک مرکز شهر به خاطر افزایش حجم تردد خودروها در مناسبت‌هایی مانند شب یلدا بسیار افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه بیشتر مردم شهر زنجان برای تهیه و خرید مایحتاج شب یلدا به هسته مرکزی شهر مراجعه می‌کنند ابراز کرد: مرکز شهر در مناسبت‌های خاص بیش از حد شلوغ می‌شود که این امر علاوه بر کندی حرکت به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گره‌های ترافیکی نیز ایجاد می‌کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه مردم مایحتاج شب یلدا را می‌توانند از حاشیه شهر و شهرک‌های اطراف تهیه کنند، گفت: از مردم خواهش می‌کنیم به مرکز شهر مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم ترافیک مرکز شهر از بعدظهر تا شب بسیار سنگین باشد، گفت: مردم علاوه بر خرید در روز پنجشنبه به مزارهای پایین و بالا مراجعه خواهند کرد و ترافیک سنگینی در انتظار شهر زنجان خواهد بود.

آفریدون با بیان اینکه در مرکز شهر پارکینگ به اندازه کافی وجود ندارد، گفت: مردم اگر کار واجبی در مرکز شهر دارند با وسایل نقلیه عمومی انجام دهند.

وی در پایان اضافه کرد: خیابان‌های شهر زنجان به دلیل کم عرض بودن کشش این تعداد خودرو را ندارد و باید راهکارهایی برای کاهش حجم ترافیک در مرکز شهر اندیشیده شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.