شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰

مدیران کهگیلویه و بویراحمد جلسات بدون خروجی را برگزار نکنند

کهگیلویه و بویراحمد-علی محمد احمدی

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی حق هماهنگی با نمایندگان مجلس را ندارند.

به گزارش قدس آنلاین، علی محمد احمدی در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: هیچ دلیلی برای اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای اجرای پروژه‌های عمرانی با نماینده مجلس هماهنگی کنند، وجود ندارد زیرا قرار نیست دولت برای اجرای برنامه‌اش با نمایندگان هماهنگی کند.

وی با اشاره به تدوین برنامه ۵ ساله دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد: برای تمامی ائمه جمعه، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه احترام قائلیم اما ادارات باید مطابق با برنامه تدوین شده پیش بروند.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تنها در این صورت که فردی اولویتی را ارائه کند و در صورتی راهی وجود داشته و در ضمن نیاز باشد، مدیران موطف به همکاری هستند.

احمدی دلیل بسیاری از مشکلات جامعه را اعمال شدن سلیقه‌ها و اقدامات بدون برنامه دانست و گفت: کشور برنامه دارد و باید طبق برنامه تدوین شده پیش برویم نه اینکه در وسط راه نظر نمایندگان را لحاظ کنیم تا با این اقدام به برنامه و حتی کشور آسیب برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه در نشست‌ها باید دنبال خروجی با هدف بهبود وضعیت موجود باشیم، ادامه داد: ساعت‌ها نشستن در سالن جلسات بدون اینکه دردی از درهای مردم و مشکلات جامعه برطرف شود جز تباهی چیزی به همراه ندارد و اینکه عده‌ای ارباب رجوع نیز در ادارات پشت در مدیر بمانند زیرا آقای مدیر در استانداری حضور دارد.

احمدی بیان کرد: در ۳ ماهه حضورم در استان کهگیلویه و بویراحمد ندیدم اداره کل ورزش و جوانان در حوزه جوانان برنامه‌ای داشته باشد و این حوزه به کلی مغفول مانده و حتی فرهنگ و ارشاد یک برنامه برای تزریق نشاط به جامعه نیز نداشته است.

وی با تاکید بر اینکه فقر، بیکاری و حاشیه نشینی امان مردم را بریده است، اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی بدون توجه به مشکلات مردم به روزمرگی دچار هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر نباید دل خوش به برگزاری جلسات باشد و رتبه کسب شده در این زمینه را افتخار بداند بلکه باید ببیند توانسته خروجی مناسبی با این نشست‌ها داشته باشد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.