یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶

هفته هجدهم لالیگا؛

پیروزی آسان بارسلونا برابر لوانته/ لیونل مسی به رکورد گرد مولر رسید

لیونل مسی و جوردی آلبا

تیم فوتبال بارسلونا با درخشش لیونل مسی در نخستین بازی خانگی سال جدید برابر لوانته به بردی آسان دست یافت تا فاصله خود را با رئال مادرید افزایش دهد.

به گزارش قدس آنلاین، تیم های فوتبال بارسلونا و لوانته روز یکشنبه در ادامه هفته هجدهم رقابتهای لالیگا در ورزشگاه نوکمپ برابر هم صف آرایی کردند که در پایان تیم بارسلونا به پیروزی ۳ بر صفر دست یافت.

نیمه نخست این بازی با برتری کامل بارسلونا همراه بود و ۲ بر صفر به سود این تیم پایان یافت.

در دقیقه ۱۲ این نیمه لیونل مسی پس از یک و دوی زیبا با جوردی آلبا با ضربه دیدنی خود دروازه حریف را گشود. مسی در چهارصدمین بازی خود برای آبی اناری ها با این گل به رکورد ۳۶۵ گل گرد مولر رسید.

تیم بارسلونا در دقیقه ۳۸ روی ضربه دیدنی لوئیس سوارز گل دوم خود را وارد دروازه حریف کرد.

در این نیمه سوارز و مسی چندین موقعیت عالی گلزنی را از دست دادند و یک موقعیت خوب را نیز دروازه بان لوانته روی ضربه عثمان دمبله مهار کرد.

در نیمه دوم به طرز عجیبی شاهد افت تیمی بارسلونا بودیم و دیگر خبری از بازی برتر این تیم نبود. لوانته در این نیمه دو موقعیت گل عالی را از دست داد که در یک مورد البته تراشتگن به خوبی موقعیت تک به تک را از مهاجم حریف گرفت.

این در حالی بود که مسی و دیگر بازیکنان بارسلونا تلاش زیادی برای رسیدن به گل سوم از خود نشان ندادند و پاس های اشتباه زیادی را از آبی اناری ها شاهد بودیم.

سرانجام در دقیقه ۹۳ لیونل مسی با حرکتی ویرانگر چند مدافع حریف را از پیش روی برداشت و با پاس عرضی خود پائولینیو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا هافبک برزیلی با یک بغل پا کار را تمام کند.

آبی اناری ها با این برد ۴۸ امتیازی شدند و فاصله خود را با رئال مادرید به ۱۷ امتیاز افزایش دادند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.