دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱

قدردانی استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ شکوه و وحدت

راهپیمایی

شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ شکوه و وحدت قدردانی کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، متن کامل پیام اقبال عباسی به شرح ذیل است: 
مردم چهارمحال و بختیاری با حضور خود در این راهپیمایی بزرگ سیلی محکمی به صورت آشوبگران و مشت محکمی بر دهان ایادی استکبار جهانی زدند. 
 مردم انقلابی، متدین و شهید پرور چهارمحال و بختیاری همانند سایر صحنه‌های تاریخی ایران اسلامی باز هم به میدان آمدند تا حضور پرشکوه خود طرحی دیگر از دسیسه های استکبار جهانی را شکست دهند. 
حضور مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی بزرگ "شکوه وحدت" ۱۷ دی ۱۳۹۶ علیه آشوبگران و اغتشاشگران اخیر و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی، آرمان‌های امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیعت با شهداء بار دیگر پایه‌های استکبار جهانی را به لرزه درآورد. 
خروش دلاورمردان و شیرزنان چهارمحال و بختیاری خط بطلانی بر تمامی نقشه‌های پلید استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و نوکران آن‌ها مانند عربستان سعودی کشید. 
مردم ایران و چهارمحال و بختیاری پشتوانه ای محکم و برای نظام، جمهوری اسلامی و انقلاب هستند که هیچ توطئه‌ای نمی تواند بین آنان اندک سستی‌ای ایجاد کند. به همین منظور اینجانب از حضور آگاهانه، با بصیرت، پرشکوه و ارزشمند مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی بزرگ "شکوه وحدت" علیه آشوبگران و اغتشاشگران اخیر و خروش آنان علیه استکبار جهانی قدردانی می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.