سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی اردکان

مددجویان بهزیستی اردکان

یزد - رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت: درسال ۹۵ بیش از ۴ونیم میلیارد ریال انواع تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغالزایی ۲۹۵ نفر از افراد جامعه هدف بهزیستی شهرستان اردکان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین ، دکتر  ولی عضدزاده در گفتگو با خبرنگار ما  با اشاره به اقدامات بهزیستی در راستای اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش بهزیستی و تلاش برای خودکفایی آن‌ها، اظهار داشت : درسال  ۹۵ بیش از ۴ونیم میلیارد ریال و در ۶ ماهه اول سال جاری  ۷ میلیارد ریال انواع تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی ؛ مشاغل خانگی و کارفرمایی برای اشتغالزایی  ۲۹۵ نفر از افراد جامعه هدف بهزیستی شهرستان اردکان پرداخت شده است.

وی سود تسهیلات اعطایی را ۴ درصد عنوان نمود و افزود : در این راستا برای مشاغل خانگی تا سقف ۵ میلیون تومان و برای طرح های کسب و کار خرد و خود اشتغالی تا سقف ۲۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

این مسؤول تصریح کرد : عمده ترین هدف و آرمان سازمان بهزیستی ، توانمندسازی جامعه هدف و کمک به استقلال اقتصادی آنان است  که این امر به نوبه خود منجر به کشف و تقویت استعدادها همراه با حفظ شان و کرامت انسانی آنان خواهد شد.

عضدزاده افزود : بازتوانی و توانمندسازی افراد و خانواده های نیازمند ، معلولان و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش از اهداف و خط مشی های متعالی این سازمان می باشد.

وی در پایان از کارفرمایان و دست اندرکاران واحدهای تولیدی و صنایع شهرستان که بیشترین همکاری را با این اداره در ایجاد اشتغال پایا و مولد جامعه هدف بهزیستی دارند تقدیر کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.