چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸

نماینده مردم شهرستان رشت ؛

راه آهن استان گیلان هر چه سریعتر به شبکه سراسری ریلی کشور وصل شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی

گیلان-نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رسیدگی به مسائل جاده‌های استان گیلان تأکید کرد و گفت: راه آهن استان گیلان باید هر چه زودتر تکمیل شود.

به گزارش قدس آنلاین، غلامعلی جعفرزاده در دیدار با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: ابتدا از تلاش‌ها و رسیدگی‌های وزیر راه و شهرسازی به مسائل این وزارتخانه قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود ۴۰ درصد جمعیت گیلان در شهر رشت ساکن هستند و این ضرورت ایجاب می‌شود که به مسائل این شهر در ابعاد مختلف بیشتر توجه شود.

وی با اشاره به ترافیک شهر رشت گفت: باید زیرساخت‌های رشت تقویت شده و ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر ارتقاء یابد. همچنین یکی دیگر از مسائل شهرستان رشت بحث رسیدگی به مسائل زباله‌های شهری است.

جعفرزاده ادامه داد: راه آهن استان گیلان بایدهر چه سریعتر به شبکه سراسری ریلی کشور وصل شود و جاده‌های این شهرستان تعریض شود، همچنین مسائل مسکن مهر شهرستان رشت مورد رسیدگی قرار گیرد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این نشست گفت: دغدغه‌هایی که در این جلسه از سوی نماینده مردم رشت و شهردار و اعضای شورای شهر شهرستان رشت مطرح شد، مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی  افزود: در کنار توسعه معابر شهری با توجه به موقعیت استان گیلان، باید در این استان حمل و نقل ریلی بیشتر توسعه یابد تا از فشار بر جاده ها کاسته شود.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: بحث بازآفرینی شهری نیز در شهرستان رشت باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

منبع :ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.