چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

مطالبات مردم از مسؤولین به قوت خود باقی است

 آیت‌الله سید علیرضا عبادی

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: دنیا متوجه عظمت جمهوری اسلامی شده است و باید قدر نظام خود را بدانیم.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در جمع ائمه جمعه استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: مطالبات مردم از مسؤولان به قوت خود باقی است.

وی با بیان اینکه جو بسیار مناسبی است و باید طبق قانون و با شیوه و مطالبات قانونی حقوق از دست رفته مردم به مردم برسد، تصریح کرد: در این جهت بسیاری از مردم ممکن است شرایط آن‌ها به نحو جامعی اجازه ندهد و در واقع آن‌هایی که مدافع حقوق مردم هستند باید حق مردم را مطالبه کنند.

عبادی با اشاره به اینکه آمریکا در در عراق، سوریه، یمن و غرب آسیا شکست خورد و در شرق آسیا نیز در حال شکست است، گفت: حتی وضعیت کشورهایی مانند پاکستان، کره جنوبی و کره شمالی نشان می‌دهد که آمریکا رو به افول است.

وی تبیین کرد: نظام جمهوری اسلامی این راه‌ها را پشت سر گذاشته است؛ شاید ما متوجه نباشیم ولی در دنیا متوجه هستند که ما چه کرده‌ایم.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: در پیش رو تا آرمان خود راه طولانی داریم و آرمان ما انقلاب، اسلام، نظام و قانون اساسی و نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد است که در شعارهای اول انقلاب ثبت شده است.

عبادی اذعان داشت: اگر مسؤول جمهوری اسلامی هستید چرا سند ۲۰۳۰ را پیاده می‌کنید؟ مسائل حقوقی مردم را رعایت نمی‌کنید؟ عدالت را اجرایی نمی‌کنید؟

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.