شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف بیش از دو تن تریاک از سوداگران مرگ

سیستان و بلوچستان

زاهدان- فرمانده انتظامی استان از کشف دو تن و ۴۰۰ کیلو تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ و دستگیری ۶ قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در راستای تشدید اقدامات انتظامی و برخورد جدی با سوداگران مرگ، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد جا به جایی مواد مخدر را در محورهای مواصلاتی شهرستان زاهدان را دارند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در تعاقب پایش های اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یکی از محورهای ورودی شهرستان شده و دستور ایست صادر کردند، اما قاچاقچیان با بی توجهی اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران موفق به متوقف کردن چهار خودرو از سوداگران و دستگیری ۶ قاچاقچی شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از این خودروها دو تن و ۴۰۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک، سه قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه از قاچاقچیان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.