پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵

واحدهای صنفی متخلف در شهرستان جوین پلمب شدند

پلمب اصناف متخلف

جوین_ فرمانده انتظامی شهرستان جوین اعلام کرد: ۷ واحد صنفی متخلف در شهرستان جوین توسط ماموران نیروی انتظامی پلمب شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان جوین اعلام کرد: ۷ واحد صنفی متخلف در شهرستان جوین توسط اماکن نیروی انتظامی و با حضور نماینده اصناف پلمب شد.

سر هنگ مهدی غلامزاده خاطر نشان کرد: درراستای پیشگیری از تخلفات و جرائم اصناف طرح بازدید از صنوف متخلف توسط پلیس شهرستان جوین در آستانه سال نو تشدید شده است.  

فرمانده انتظامی شهرستان جوین با اعلام این خبر گفت: طی چند روز گذشته طرح نظارت بر اصناف به منظور پاکسازی بازار از مظاهر علنی جرم در سطح شهرستان جوین تشدید شد.  

غلام زاده افزود: ماموران اماکن شهرستان با همراهی نماینده اصناف از چندین واحد صنفی سطح شهرستان بصورت محسوس و نامحسوس بازدید و تعداد ۷ واحد صنفی متخلف را به علت نداشتن مجوز و پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی در پی ابلاغ چند فقره اخطاریه پلمپ کردند.  

فرمانده انتظامی شهرستان جوین ضمن قدردانی ازمشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس با تاکید بر اینکه این گونه طرح ها و برخورد با واحدهای صنفی متخلف استمرار داشته، از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز توسط افراد متخلف موارد را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع تا اقدامات قانونی با متخلفان صورت پذیرد.  

وی تصریح کرد: برای متخلفان صورتجلسه ای تنظیم وبرای تصمیم گیری به مبادی مربوطه معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.