شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹

معاون سازمان صدا و سیما خبر داد

ساخت ۱۰۰ مستند فاخر از شهدای مدافع حرم

معاون سازمان صدا و سیما - علی دارابی

کرمان- معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما از ساخت ۱۰۰ مستند فاخر شهدای حرم خبر داد و گفت: ۱۰ مجموعه از این مستندها مربوط به شهدای حرم استان کرمان است.

به گزارش قدس آنلاین، علی دارابی ظهر امروز در آیین افتتاح ۴۰ پروژه فنی صدا و سیمای مرکز کرمان اظهار داشت: کرمان هم به لحاظ قدمت، تاریخ، تمدن و فرهنگ و هم به لحاظ فرهنگ فعالیت‌های انقلابی و دفاع مقدس، سابقه درخشانی دارد.

وی به وجود بیش از ۶ هزار شهید استان کرمان اشاره کرد و گفت: این استان زادگاه بزرگمردانی است که افتخارآفرین ایران و جهان اسلام هستند.

دارابی با اشاره به دستاوردهای سازمان صدا و سیما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: ۱۵۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی به زبان‌های متعدد یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به قرارگیری سازمان صدا و سیما در برنامه‌های تحریمی دشمنان اظهار داشت: کار در رسانه کار و حرکت در میدان مین است و باید همه جوانب را سنجید.

دارابی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری ۴۰ پروژه فنی و ۱۵ پروژه تولیدی در صدا و سیمای مرکز کرمان ابراز داشت: با مشارکت و سرمایه‌گذاری صدا و سیما و استانداری کرمان، امیدواریم سال آینده شاهد جشن اتمام پروزژه دیجیتال‌سازی و پوشش دیجتال استان کرمان باشیم.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با اشاره به در حال تهیه بودن ۱۰۰ مستند فاخر برای شهدای حرم در کشور گفت: استان کرمان در این حوزه نیز پیشتاز است و ۴۰ شهید مدافع حرم را تقدیم کرده که مقرر شده تا ۱۰ مستند فاخر شهدای حرم متعلق به استان کرمان باشد.

وی افزود: برای سال آینده مستندهایی را برای مشاهیر رجال و مفاخر انقلاب اسلامی در دست ساخت داریم که کرمان در این زمینه هم در خط مقدم است و از پیشگامان بوده است.

دارابی تهیه مستند کارنامه انقلاب در استان کرمان را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مستند به ویژه برای نسل جوان به خوبی به نمایش درآید که جوانان ما احساس افتخار نسبت به راهی که انقلاب آمده داشته و امیدوار به آینده باشد.

منبع:  فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.