دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰

با هماهنگی به عمل آمده با پلیس راه

بازدیدهای مشترک از نحوه کنترل مدیران فنی شرکت‌ها از ناوگان اعزامی در ایام نوروز انجام می‌شود

علی مدقالچی

زنجان - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با تاکید بر هماهنگی‌های به عمل آمده با پلیس راه استان برای کنترل امور گفت: بازدیدهای مشترک از نحوه کنترل مدیران فنی شرکت‌ها از ناوگان اعزامی در ایام نوروز در دستور کار قراردارد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان علی مدقالچی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه متقاضیان می‌توانند برای تهیه بلیت به صورت اینترنتی به سایت‌ مراجعه کنند، اظهار کرد: این سایت‌ها شامل www.payaneh.ir و www.safar۷۲۴.com و www.mrbilit.com  و  سایت‌های استانی و اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر است.

وی با بیان اینکه متقاضیان برای تهیه بلیت به صورت حضوری به دفاتر شرکت‌های حمل و نقل مسافر در  پایانه مسافری زنجان  مراجعه کنند، افزود: در راستای رفاه حال مسافران و رعایت اصل مشتری مداری شاهد افزایش قیمت بلیت‌های اتوبوس در نوروز ۹۷ نخواهیم بود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان تصریح کرد:  انجمن‌های صنفی شرکت‌های مسافربری موظف هستند، نسبت به کنترل نرخ نوروزی بدون هرگونه افزایش و تأکید بر توقف اول وقت برای انجام فریضه نماز مسافران و افزایش ظرفیت پیش فروش اینترنتی سرویس‌های نوروزی تا پایان طرح اقدامات لازم را انجام دهند. 

مدقالچی تاکید کرد: همه شرکت‌های حمل و نقل مسافر و همچنین ناوگان حمل و نقل مسافر برون‌شهری استان زنجان در ایام نوروز آماده جابه‌جائی مسافران نوروزی هستند.

وی با تاکید بر هماهنگی‌های به عمل آمده با پلیس راه استان برای کنترل امور گفت: بازدیدهای مشترک از نحوه کنترل مدیران فنی شرکت‌ها از ناوگان اعزامی در ایام نوروز در دستور کار قراردارد.

منبع: فارس 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.