دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴

برای نخستن بار در کشور انجام شد

پرداخت اولین عیدی به بازنشستگان روستایی و عشایر

1

برای نخستین بار در کشور، اولین گروه از بازنشستگان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به همراه دیگر مستمری بگیران، حقوق و عیدی دریافت کردند.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا واعظ‌ مهدوی مدیر عامل صندوق روستایی و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی در حال حاضر دارای ۵۲ هزار مستمری بگیر است که تمام این افراد امسال در هفته اول اسفند ماه حقوق و عیدی خود را دریافت کرده اند.

وی افزود: مستمری بگیران صندوق شامل بازماندگان بیمه شدگان، از کارافتادگان و بازنشستگان هستند که در صورت داشتن سابقه کمتر از ۶ ماه  ۲۰۰هزار تومان و در صورت داشتن حداقل یک‌سال سابقه ۵۰۰ هزار تومان بعنوان عیدی دریافت کرده‌اند. هم‌چنین حقوق کلیه مستمری بگیران صندوق در اسفند ماه به همراه عیدی به حساب بانکی اعلام شده این افراد واریز شده است.

به گفته واعظ مهدوی، نخستین گروه از بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که بیش از ۱۳ هزار نفر هستند برای اولین بار امسال حقوق وعیدی پایان سال خود را دریافت کردند.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر از روستائیان سراسر کشور را تحت پوشش خدماتی نظیر بازنشستگی، از کارافتادگی و مستمری فوت به بازماندگان قرار داده است.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.