دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴

فرماندار جوین در شورای ساماندهی جوانان در ایام نوروز:

باید برای نشاط جوانان تلاش کنیم

ساماندهی جوانان شهرستان جوین

جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه شورای ساماندهی جوانان گفت: جوانان سرمایه عظیم نظام هستند، پس باید برای نشاط و سرگرمی آنان با تمام وجود تلاش کنیم.

به گزارش خبر نگار قدس آنلاین، فرماندار شهرستان جوین در جلسه شورای ساماندهی جوانان با محوریت برگزاری بازی های بومی و محلی در ایام نوروز گفت: جوانان سرمایه های عظیم نظام هستند، پس باید برای تامین سرگرمی و رفاه و ایجاد ورزشگاههای مناسب در سطح روستاها و شهرها اقدام کنیم.  

حسین جمشیدی در این جلسه که با حضور نمایندگان هیئت های ورزشی بخش مرکزی و بخش عطاملک از توابع شهرستان جوین وشهرهای نقاب و حکم آباد برگزارشد،تاکید کرد: گود های کشتی ایجاد شده در سطح روستاها نیاز به سامان دهی دارد و هیئت های کشتی و مدیریت ورزش وجوانان شهرستان جوین باید نسبت به بر گزاری کشتی به صورت کشوری اقدام کنند.  

وی خاطر نشان کرد: جوانان در ایام تعطیل باید به گونه ای انرژی خود را تخلیه نمایند و برگزاری این گونه مراسم و ورزش های بومی محلی همچون کشتی باعث ایجاد نشاط و شادابی و همچنین جذب جوانان می شود که باید دستگاههای فرهنگی از  امکانات به وجود آمده برای کارهای فرهنگی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در اینگونه  مراسم می توان قلوب را به یکدیگر نزدیک کرده،  اتحاد و همدلی را دربین جوانان به وجود آوریم.  

جمشیدی اضافه کرد:  نیروهای نظامی و انتظامی باید مواظب افراد سود جو  دررابطه با جمع شدن جوانان در میادین ورزشی که محصور نیست باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.