چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲

سردار شیرازی در تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:

مرکز راهبردی فرهنگی در دفتر عقیدتی سیاسی ایجاد خواهد شد

سردار شیرازی

رئیس دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب، نظارت بر کار فرهنگی و عقیدتی نیروهای مسلح را ازجمله وظایف دفتر عقیدتی سیاسی عنوان کرد و گفت: با موافقت حضرت آقا مرکز راهبردی فرهنگی نیز در دفتر عقیدتی سیاسی ایجاد خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب، طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا که صبح امروز در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار داشت: حضرت آقا در حکم حجت الاسلام سعیدی رئیس جدید عقیدتی سیاسی، نکاتی را مطرح فرمودند که ازجمله آنها ارتقا سطح امادگی های معنوی، ارتقا سطح بصیرت دینی، سیاست گذاری، هماهنگی و نظارت و تعامل نزدیک و هم افزا با ستادکل است که باید عملی شود.

شیرازی افزود: فلسفه وجودی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تا امروز هماهنگی و وحدت رویه سازمانها بود اما دفتر عقیدتی سیاسی ارتقا پیدا کرده و سیاست‌گذاری هم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نظارت بر کار فرهنگی و عقیدتی نیروهای مسلح از دیگر وظایف دفتر عقیدتی سیاسی است.

شیرازی گفت: با موافقت حضرت آقا مرکز راهبردی فرهنگی نیز در دفتر عقیدتی سیاسی ایجاد خواهد شد.

وی همچنین ضمن تقدیر از عملکرد حجت‌الاسلام صفایی رئیس سابق دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، او را ازجمله بنیانگذاران کار عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح و ارتش معرفی کرد و افزود: ایشان امام و منصوب رهبری هستند.

شیرازی همچنین حجت‌الاسلام سعیدی رئیس جدید این دفتر را یک عالم مجرب و خوش فکر و دارای سابقه عملکردی خوب در سپاه عنوان کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.