یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

همواره باید قدردان جانبازان باشیم

موسوی جزایری

اهواز - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با تجلیل از مقام جانبازان به عنوان سند زنده و گویای فداکاری این دلاورمردان بیان کرد:ما باید همواره قدردان ایثار و ازخودگذشتگی جانبازان باشیم.

به گزارش قدس آنلاین،  آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری یکشنبه به مناسبت اعیاد شعبانیه، ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور در منزل تعدادی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان در اهواز افزود: جانبازان در جامعه عزیز هستند و خداوند نیز به درجات آنان در دنیا و آخرت خواهد افزود.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: اگر ایثار و فداکاری جانبازان نبود دشمنان خبیث به اهداف خود می رسیدند و نهال نوپای انقلاب اسلامی با توطئه های جبهه استکبار از بین می رفت.
آیت الله موسوی جزایری در ادامه با بیان اینکه جانبازان هر روز در حال جهاد و مبارزه هستند اظهار کرد: تجلیل از جانبازان نباید منحصر به روز جانباز باشد.
وی از جانبازان و خانواده های آن ها که سالها رنج و سختی آثار جنگ را تحمل می کنند به عنوان اسوه های صبر و استقامت یاد کرد.
آیت الله موسوی جزایری تاکید کرد وظیفه ما این است که همیشه از شما حمایت کنیم و مسئولان باید همه تلاش خود را معطوف به گره گشایی از مشکلات جانبازان و ایثارگران کنند.
امام جمعه اهواز در این دیدار هدایایی به جانبازان سرافراز و خانواده های آنان اهدا کرد.
عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار گفت: ۳۵هزار جانباز زیرپوشش حمایتی و خدماتی این بنیاد قرار دارند.
وی رسیدگی به وضعیت درمانی و اشتغال فرزندان جانبازان را ۲ اولویت بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد.
همچنین تعدادی از مسئولان و عموم مردم با جانبازان اعصاب و روان اهواز بستری در بیمارستان بوستان وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و اعیاد شعید شعبانیه و روز جانباز را به آنان تبریک و شادباش گفتند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.