سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

تکذیب یک دروغ‌پردازی سینمایی در فضای مجازی درباره خوزستان

خوزستان

قدس آنلاین: تهیه‌کننده فیلم «مینی‌بوس» سوءاستفاده گروهی از عکس‌های این فیلم برای تخریب چهره خوزستان را محکوم و از پیگیری قضایی این مساله خبر داد.

کامران مجیدی (تهیه‌کننده سینما) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به فعالیت گروهی در فضای مجازی با هدف تخریب چهره خوزستان و تمامیت ارضی کشور گفت: فیلم کوتاهی به نام «مینی‌بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری و تهیه‌کنندگی من در شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و با حضور 60 بازیگر و هنرور ساخته شد.

وی ادامه داد: این فیلم درباره اربعین حسینی و مراسم‌ این روز است و ما برای نشان دادن بخش‌هایی از واقعیت نیاز به صحنه‌سازی‌ها و بازسازی صحنه‌ها داشتیم و در برخی از این صحنه‌ها از عکس صدام حسین، حاکم سابق کشور عراق استفاده شده است.

مجیدی ادامه داد: متأسفانه گروهی با سوءاستفاده از این عکس‌ها و انتشار آن‌ها در فضای مجازی قصد دارند نشان دهند که بخشی از مردم خوزستان طرفدار رژیم بعث و صدام حسین هستند.

وی با محکوم کردن فعالیت این گروه ادامه داد: قطعاً این مساله را پیگیری قضایی خواهیم کرد و به زودی با کامل شدن مراحل کامل فیلم و آماده شدن آن برای نمایش، خط بطلانی بر  شیطنت‌های برخی گروه‌های معاند خواهیم کشید.

منبع: خبرگزاری ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.