سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵

انصاری‌فرد: امیدوارم تیم ملی در آرامش به آمادگی برسد

کریم انصاریفرد

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم تیم ملی در آرامش به آمادگی برسد و بهترین اتفاقات برای ما در جام جهانی رقم بخورد.

به گزارش قدس آنلاین، بازیکنان و کادر فنی در زمین حرف‌شان را می‌زنند/هنوز درباره آینده‌ام تصمیمی نگرفته‌ام انصاری‌فرد: امیدوارم تیم ملی در آرامش به آمادگی برسد/نرسیدن به آقای گلی در لیگ یونان را بدشانسی نمی‌دانم

کریم انصاری‌فرد بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: خدا را شکر که فصل فوتبالی تمام شد و به اردوی تیم ملی برگشتم. ما آماده حضور در جام جهانی می شویم و امیدوارم فضا خوب باشد تا در آرامش بتوانیم آماده شویم.

وی افزود: ما می‌خواهیم در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم و به همین دلیل با قدرت در جام جهانی حاضر خواهیم شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حواشی که در چند وقت اخیر به وجود آمده است، افزود: حاشیه که همیشه وجود دارد اما خدا را شکر که تیم ملی خوبی داریم. بازیکنان و کادر فنی در زمین حرف‌شان را می‌زنند. ما تلاش می‌کنیم و امیدوارم حاشیه‌ها ختم به خیر شود تا با آرامش بیشتری در جام جهانی بازی کنیم و در نهایت پرچم کشورمان به آن درجه از مقام برسد که همه هواداران تیم ملی خوشحال باشند.

انصاری‌فرد درباره رقابت بین مهاجمان تیم ملی افزود: رقابت همیشه وجود دارد و خوشبختانه همه بازیکنان سرحال هستند و می‌خواهیم بهترین بازی‌هایمان را انجام دهیم. مطمئناً هر کسی که در جام جهانی بازی کند شرایطی را فراهم خواهد کرد تا تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد.

وی درباره اینکه انتظارات از تیم ملی بالا است، گفت: ما به وضعیت تیم ملی امیدوارم، چرا که تیم اول آسیا هستیم و کادر فنی خوبی داریم و امیدوارم که نتایج مطلبی هم رقم بخورد چرا که تمهیدات اندیشیده شده و مربیان به دنبال بهترین امکانات هستند تا بهترین اتفاقات رقم بخورد.

بازیکن تیم المپیاکوس یونان درباره فصلی که در این تیم سپری کرد و با بدشانسی آقای گل نشد، خاطرنشان کرد: فصل فوتبالی تمام شد اما من اسم آن را بدشانسی نمی‌گذارم اما به هر حال برای من تجربه شد. چرا که روز آخر آقای گل نشدم اما خدا را شکر که عملکرد خوبی داشتم و باید بگویم که هنوز درباره آینده تصمیم نگرفته‌ام و مدیر برنامه‌هایم در حال مذاکره است اما فعلاً همه تمرکز خودم را روی تیم ملی گذاشته‌ام.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.