چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

بطحائی خبر داد

تعطیلی زمستانه مدارس سال آینده تحصیلی اجرا می‌شود

بطحائی

قدس آنلاین/ آرش خلیل‌خانه: وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد موافق تعطیلی زمستانه مدارس هستیم و تلاش می‌کنیم این طرح را برای سال اینده تحصیلی اجرا کنیم.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین محمد بطحائی در حاشیه جلسه هیئت دولت افزود: برای تعطیلات زمستانی با سایر دستگاه‌های ذی‌ربط هماهنگ‌هستیم بر همین اساس دو هفته تعطیلی بین سال تحصیلی را دنبال می‌کنیم اما احتمالا شروع وخاتمه سال تحصیلی دستخوش‌ تغییراتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این موضوع احتمالا به مصوبه مجلس نیاز داشته باشد اضافه کرد: اگر نیازمند تصویب‌ مجلس باشد آن را به مجلس ارسال می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در مورد تجمع فرهنگیان در مقابل سازمان برنامه و بودجه و بازداشت عده‌ای از آنها، گفت: مراسم به مانند هر سال برگزار شده که البته کم‌ملاحظه‌گی برخی همکاران من امسال وجود داشت زیرا شرایط مناسبی برای برگزاری این تجمع فراهم نبود. برخی تشکل‌ها نیز جلساتی با حضور نماینده‌های وزارت آموزش و پرورش داشتند و مسائل خود را آنجا مطرح کردند.

بطحائی افزود: اما به هر حال ضرب و شتم معلمان در هفته معلم کار پسندیده‌ای نیست البته به من گزارش داده‌اند در آن تجمع عده‌ای غیرمعلم نیز حضور داشتند و شعارهای غیرصنفی می‌دادند که ربطی به معلمان نداشت. به هر حال از معلمان بازداشتی فقط یک نفر در بازداشت مانده است و بقیه آزاد شدند که ما در حال رایزنی برای آزادی این فرد هستیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.