پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

به زودی با نابودی اسرائیل زمینه حذف استکبار جهانی از منطقه فراهم می شود

نماینده ولی فقیه در استان

شهرکرد-نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی در منطقه یعنی نابودی آمریکا افزود: به زودی با نابودی اسرائیل زمینه حذف استکبار جهانی از منطقه فراهم می شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین،حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام شامگاه چهارشنبه در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به اینکه نظام سلطه همواره ایران را عامل اصلی تروریسم معرفی می کند افزود: وجود افزون بر ۱۷ هزار شهید ترور در ایران نشانه مظلومیت جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام نکونام  گفت:جنایات این روزهای آمریکا بویژه انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس  موج جدیدی از جنایات آمریکا در فلسطین ایجاد کرده است.

وی افزود: حفظ رژیم غاصب اسرائیل برای آمریکا به یک مسئله حیثیتی تبدیل شده و آمریکا همواره بدنبال تقویت پایگاه رژیم صهیونیستی در منطقه است.

امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: موج هایی بسیار خوبی چه در کشور و چه خارج از کشور و خود فلسطین به راه افتاده که نوید بخش نابودی استکبار خواهد بود.

حجت الاسلام نکونام با اشاره به اینکه تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی در منطقه یعنی نابودی آمریکا افزود: به زودی با نابودی اسرائیل زمینه حذف استکبار جهانی از منطقه فراهم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت:بهره برداری به بهترین نحو از این ماه الهی یک ظرفیت ویژه است که خداوند در اختیار بندگانش قرار داده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان افزود: ترویج  ارزش‌های دینی و اسلامی در قالب فرهنگ عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید تلاش کنیم ارزش‌های دینی در جامعه نهادینه شود.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام تاکید کرد: بیان فعالیت های فرهنگی در استان صرفا جنبه خبری ندارد و هدف اصلی ایجاد انگیزه در بین دستگاه های مختلف و بویژه دستگاه های عضو شورای فرهنگ عمومی است و دستگاه ها تلاش کنند خبرهایشان در حوزه فرهنگی را برجسته کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.