یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴

امام جمعه موقت اهواز:

انتقال سفارت آمریکا به قدس ظلم بزرگی است

حسن زاده

اهواز_ امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه انتقال سفارت آمریکا به قدس ظلم و جنایت بزرگی است، گفت: کشورهای اسلامی باید از مردم فلسطین حمایت کنند.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن‌زاده انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شریف را ظلم و جنایت بزرگی دانست و اظهار کرد: البته از دشمنان اسلام و استکبار جهانی جز این ظلم و جنایت انتظاری نیست.

وی افزود: اصل اینکه یک رژیم اشغالگر با ظلم و ستم ظاهر شود و به حیات ننگین خود ادامه دهد، یک جرم و جنایت است و انتقال سفارت آمریکا به قدس که بر خلاف پیمان و عهد خود آنها است،   جرم مضاعف دیگری است.

امام جمعه موقت اهواز عنوان کرد: انتظار است که کشورهای اسلامی به این ظلم و ستم عکس‌العمل مناسبی نشان دهند و از مردم فلسطین به صورت گفتار و عملی حمایت کنند.

وی افزود: متأسفانه ما نه تنها حمایت کشورهای اسلامی از مردم فلسطین را مشاهده نمی‌کنیم، بلکه برخی از این کشورها در جهت اهداف شوم رژیم صهیونیستی گام بر می‌دارند.

حسن زاده گفت: امیدواریم تمام کشورهای اسلامی و دیگر کشورهای جهان به یاری مردم فلسطین بشتابند و به تعبیر حضرت امام راحل (ره) این غده سرطانی یعنی رژیم صهیونیستی، از بین برود.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.