یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:

توجه به آسیب های موادمخدر میزان مصرف آن را کاهش می دهد

فاطمی نسب

قزوین_ مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: تا به امروز  آسیب هایی که در حوزه مواد مخدر بوده توسط ائمه جمعه در تریبون های مقدس نماز جمعه تبیین شده لذا توجه بیشتر موجب کاهش آسیب های منتج از مصرف مواد مخدر خواهد بود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین، اردشیر صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و برخی از اعضای این ستاد با حضور در دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین دیدار و گفت و گو کردند.

تبیین آسیب های اجتماعی منتج از مصرف مواد مخدر توسط ائمه جمعه که مهمترین و تأثیرگذارترین افراد در جامعه هستند و مردم به ایشان اعتماد دارند از مهم ترین موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

در این جلسه صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر درخواستی را از شورا بابت همکاری مضاعف در جهت کم کردن آسیب ها با برگزاری نمایشگاه های اطلاع رسانی و سخنرانی پیش از خطبه ها توسط مدیران مربوطه در نماز جمعه های استان داشتند که این مهم با موافقت حجت الاسلام فاطمی نسب مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین همراه شد.

همچنین در این جلسه دو طرف نهایتا به این نتیجه رسیدند که در آینده ای نزدیک تفاهم همکاری بین دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین منعقد کنند.
 
حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین اظهار داشت: تا به امروز  آسیب هایی که در حوزه مواد مخدر بوده توسط ائمه جمعه در تریبون های مقدس نماز جمعه تبیین شده لذا توجه بیشتر موجب کاهش آسیب های منتج از مصرف مواد مخدر خواهد بود.

وی افزود: خطر اعتیاد در کمین تمام اقشار جامعه وجود دارد که متاسفانه در قالب های شمیایی و خوارکی توسط دشمن طراحی شده که نیازمند آگاهی بخشی به آحاد جامعه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.