سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷

در نشست ارتقاء خدمات مسافری استان مطرح شد؛

سنتی نگری، مهمترین معضل بخش حمل و نقل مسافربری

پناهنده

همدان - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی نگری نباید گریبانگیر حمل و نقل مسافربری شود، گفت: خدمات حمل و نقل مسافربری باید به روز باشد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود: توسعه خدمات شرکت‌های مسافربری باید در قالب ارتقای سطح خدمات، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای کسب و کار باشد.

وی اظهار داشت: توسعه خدمات باید به گونه ای باشد که شرکت ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند.

این مسئول با ابراز امیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است.

پناهنده، نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: صد در صد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه بر به روز شدن و رقابت سالم شرکت های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد: امکان تأسیس شرکت‌های مسافربری درب تا درب سواری کرایه که فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.