چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد منصوب شد

سازمان اتوبوس رانی مشهد

قدس انلاین : شهردار مشهد در حکمی سیدمهدی حسینی‌پویا را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد منصوب کرد.

شهردار مشهد در حکمی سیدمهدی حسینی‌پویا را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد منصوب کرد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حکم قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، خطاب به حسینی‌پویا آمده است:
«نظر به شایستگی، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم حمل‌ونقل و ترافیک، به موجب این حکم به سمت مدیرعامل سازمان و عضو هیأت مدیره سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد مقدس منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توان بالقوه مجموعه پر تلاش شهرداری و سایر دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط، در جهت تحقق توسعه پایدار و فراهم نمودن محیط زیستی آرام و پاک، ساماندهی و روان‌سازی ترافیک، ارتقاء ایمنی تردد و جذب سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌ها گام‌های اساسی برداشته شود.
تحقق چشم‌اندازِ «شهر هوشمند» و «شهرداری شهروند محور» و اهتمام ویژه در جهت تسهیل امور مجاوران و زائران امام هشتم حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) مورد انتظار است.
توفیق جنابعالی را در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.»
همچنین با حکم جداگانه‌ای از سوی قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، علی‌اصغر نیشابوری که از سال 1394 تاکنون مدیرعاملی سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد را عهده‌دار بود به عنوان مشاور حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.