پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در شهرستان رشت

پلیس گیلان

گیلان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پلیس گیلان ،سرهنگ محمدرضا محمدی ، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در شهرستان رشت خبر داد و اظهار کرد: به جهت امنیت ترافیکی نمازگران عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیکی در «حد فاصل تقاطع حشمت به سمت مصلی»، « حد فاصل تقاطع باهنر – امام به سمت مصلی»، «میدان نیروی دریایی به سمت مصلی»، «تقاطع منظریه – امام به سمت مصلی» اعمال می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پاکسازی خودروهای پارک شده در مسیرهای برگزاری نماز عید سعید فطر از شب قبل اعمال می‌شود، افزود: محدودیت‌های ترافیکی پس از اعلام مراجع ذیصلاح در خصوص زمان عید سعید در مسیرهای اعلامی چهارگانه اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه جلوگیری از تردد وسایل نقلیه موتوری خصوصا موتورسیکلت‌ها مورد تاکید است، تصریح کرد: پلیس جهت مسائل امنیتی و ترافیکی خودروهای پارک شده و رها شده در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نمازعید فطر را به خیابان‌های پیرامونی انتقال خواهند داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با اعلام اینکه حتی الامکان از تردد با وسایل نقلیه شخصی در مسیرهای ذکر شده خودداری شود، از شهروندان خواست با پای پیاده یا با وسایل نقلیه عمومی در محل برگزاری نمازعید سعید فطر حاضر شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.