شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

دفاعیه خواننده سرود تیم ملی از مهاجم تیم ملی

عقیلی: آنهایی که به سردار حمله کردند،ایرانی نبودند!

سردار آزمون

خواننده سرود رسمی تیم ملی فوتبال برای جام جهانی روسیه با انتقاد از منتقدان سردار آزمون خطاب به وی گفت: آنهایی که به تو ایراد گرفتند و حاشیه سازی کردند ایرانی نیستند!

به گزارش خبرنگار ورزشی قدس آنلاین، سالار عقیلی خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در مراسم اکران خصوصی فیلم مستند "سریک" با بازی سردار آزمون و کاردانی بهاره افشاری با حمایت از سردار آزمون به واسطه حضورش در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی گفت: مردم ایران تو را دوست دارند پس حق نداری خداحافظی کنی، آنهایی که به تو ایراد گرفتند مردم ایران نیستند، ایرانی نیستند بلکه آنها فیک هستند و تو نباید به واسطه حرف آنها تصمیم به خداحافظی بگیری!

سالار عقیلی در ادامه گفت: مردم ایران تو و بقیه بازیکنان تیم ملی خود را دوست دارند و به هیچ قیمتی حاضر نیستند بی احترامی به بازیکنان تیم ملی را تحمل کنند، آنهایی که به تو بی احترامی کردند و در فضای مجازی علیه تو حاشیه سازی کردند ایرانی نیستند، ایرانی‌ها آنهایی بودند که بعد از بازی های تیم ملی به خیابان آمدند و بابت نتایج شما به شادی پرداختند.

اکران خصوصی فیلم مستند «سریک» با بازی سردار آزمون فوتبالیست ایرانی و به کارگردانی بهاره افشاری  عصر دیروز در سالن ایوان شمس با حضور میهمانان فوتبالی و سینمایی برگزار شد.

انتهای پیام/

نظرات

  • ذوالفقار علی ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۴
    0 0
    راست میگه ... انها تهرانی بودند !!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.