دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳

به‌زودی راه‌اندازی می‌شود؛

تسهیل پرداخت الیت با استفاده از من‌کارت

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد

قدس آنلاین: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی بهترین روش‌های شارژ پلاک خودرو در مشهد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین محمدجواد رجائیان با بیان این مطلب اظهار کرد: ارائه خدمات مختلف به شهروندان و سعی در بهبود کیفیت این خدمات بر بستر فناوری اطلاعات باعث افزایش بهره‌وری استفاده از این خدمات توسط شهروندان و همچنین رضایت آنان و عدالت اجتماعی را به ارمغان می‌آورد.

وی افزود: در اغلب موارد شهروندان در تعامل با کسب و کارها، نیازمند انجام پراخت‌های خرد می‌شوند که در این میان، راهکار کیف پول الکترونیک به عنوان یکی از بهترین روش‌های نوین پرداخت مطرح هست.

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در ادامه ضمن معرفی بهترین روش‌های جدید برای شارژ کردن پلاک خودرو توسط شهروندان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند از طریق دستگاه‌های پوز بانکی که در اختیار پارکبانان الیت قرار دارد، اقدام به شارژ پلاک خودرو و یا انجام پرداخت الکترونیکی نمایند.

رجائیان اضافه کرد: به عبارت دیگر این امکان از سه طریق استفاده از کارت شهروندی (من‌کارت - مشهدکارت)، کیف پول همراه (کیپاد) و کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب فراهم می‌شود. وی بیان کرد: این خدمت جدید تا قبل از پایان تابستان ۹۷ اجرایی و قابل استفاده عموم شهروندان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.