جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی:

گرد همایی بانوان مشهد روز میلاد حضرت معصومه(س)

جزخوانی قرآن در حرم حضرت معصومه (س)

قدس انلاین : معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: گردهمایی بانوان مشهد در روز میلاد حضرت معصومه(س) برگزار می شود.

حجت الاسلام سیدجلال حسینی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  ۲۴ تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) از ساعت ۸:۳۰ صبح بانوان مشهدی در حالی که شاخه‌های گل در دست دارند در میدان شهدا گردهم می‎آیند و پس از قرائت قرآن به سمت حرم رضوی حرکت می‌کنند. 

وی تصریح کرد: این مراسم هر ساله با شکوه و حال و هوای معنوی غیر قابل توصیفی در روز میلاد حضرت معصومه(س) برگزار می‌‏شود، امسال نیز امیدواریم با حضور پررنگ بانوان مشهدی این برنامه باشکوه هر چه بیشتر برگزار شود. 

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: در طول مسیر مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت(س) به مدیحه سرایی خواهند پرداخت و خادمان بارگاه منور رضوی با عود و اسپند و گلاب به استقبال زائران می‏‌روند. 

وی عنوان کرد:  برنامه گلباران فقط به راهپیمایی ختم نمی‎شود و همچنین برای اجتماع‌کنندگان در رواق امام(ره) حرم رضوی برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی شده است، در این برنامه که ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌‏شود حجت‌الاسلام لقمانی با موضوع سبک زندگی با سیره رضوی سخنرانی می‌کند و در ادامه مدیحه‌سرایی برپا می‌شود، در انتهای این مراسم میثاق‌نامه بانوان با کریمه اهل بیت(س) قرائت می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.