سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

سرپرست شهرداری رشت:

آمار درآمدی شهرداری رشت نگران کننده است

سرپرست شهرداری رشت

رشت- سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه در زمان حاضر موضوع وضعیت درآمدی شهرداری حائز اهمیت است، گفت: آمار درآمدی شهرداری رشت نگران کننده است و در این راستا با ۷۵ درصد عقب ماندگی از بودجه مواجه هستیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری رشت، علیرضا بهارمست به همراه شهرداران مناطق پنجگانه شهرداری رشت با حضور در جمع اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: موضوع مهم درآمد شهرداری رشت بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به تأثیر طرح تفصیلی در کاهش درآمد شهرداری اظهار داشت: در این باره با بررسی شرایط و با نظر کارشناسان متخصص ، مجموعه ای اصلاحات مد نظر شهرداری رشت است که در ضوابط این طرح انجام شود.
سرپرست شهرداری کلانشهر رشت در ادامه سخنانش با تاکید بر این مطلب که وصول مطالبات گذشته شهرداری بایستی مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: در این باره تمام تلاش مان را بایستی به کار گیریم.
وی موضوع آسفالت را یکی از مشکلات عنوان و بیان کرد: با توجه به منابع پایین درآمدی و وضعیت قیر در بازار، شرایط در مورد آسفالت برای ما سخت شده است.
وی در ادامه سخنانش با بیان این مطلب که شهرداری رشت بایستی به سمت پروژه های سرمایه گذاری حرکت کند، اظهار داشت: بازگشایی پارک شهر (بازی) رشت یکی از پروژه های سرمایه گذاری است که انجام می گیرد.
سرپرست شهرداری رشت بیان داشت: همه بایستی برای حضور سرمایه گذاران و رفع موانع موجود تلاش کنیم که البته جلسه های مختلفی در راستای رفع مشکلات پروژه های سرمایه گذاری برگزار کرده ایم.
وی در بخش دیگری از گزارش عملکرد به اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت اضافه کرد: پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری رشت را انجام داده ایم، حقوق های باقیمانده نیروهای نگهبان، برخی از سازمان ها و پاکبان ها پرداخت شده و حقوق نیز تا فردا واریز می شود.
در این جلسه شهرداران مناطق شهرداری رشت نیز به بیان عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود پرداختند.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه شهرداری است، این کلانشهر حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی کلانشهر رشت ۱۱ عضو دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.