سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸

قیمت طلا،دلار،سکه و ارز در بازار امروز

1

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۷۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز قبل ۳ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۵۱ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک  میلیون و ۶۱۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۸۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۴۸۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۷۱ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۱۳.۴دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۵ مردادماه نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می کرد ولی از امروز ۱۶ مردادماه مجدد در قیمت ۴۲۰۰ تومان تک نرخی شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۱۱ هزار و ۱۷۰ تومان و هر پوند با ارزش ۱۲ هزار و ۵۰۷ تومان و درهم امارات ۲۶۲۶ تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.