چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰

شاگرد برانکو خواب را برای پسرخوانده های کی روش حرام کرد

1

دفاع راست تیم ملی به چالش این روزهای کی روش تبدیل شده است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، تیم ملی ایران این روز ها اولین اردوی تدارکاتی خود برای حضوری قدرتمند در جام ملت های آسیا را استارت زده است.

اردوی جدید تیم ملی یک مهمان ویژه و منحصر به فرد را در خود جای داده است، صادق محرمی پدیده دو فصل پیش لیگ برتر که یکی از ارکان اصلی موفقیت برانکو در لیگ و آسیا بود، پس از خروج از جمع قرمزپوشان به یک باره مورد توجه کی روش قرار گرفت تا شرایط را برای سایر هم پستی های خود سخت کند.

صادق محرمی برای حضور فیکس در تیم ملی رقبای سرسختی چون رامین رضاییان و وریا غفوری را کنار خود می بیند، البته خانزاده پایه ثابت اردو های تیم ملی و پژمان منتظری نیز توانایی حضور در این پست را دارند. با توجه به کارنامه درخشان محرمی  و دریبل های موفق او در لیگ قهرمانان آسیا  فصل گذشته به نظر می رسد که این جوان تالشی شایسته ترین فرد برای رویارویی با رقبای آسیایی بخصوص کشور های عربی باشد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا کار لوس کی روش با توجه به استعداد فوق العاده صادق محرمی فرصت خود نمایی به او را خواهد داد، یا این که باز هم بازیکنی را در این پست به زمین خواهد فرستاد که تیم های اروپایی حتی برای انتقال رایگان او نیز علاقه ای از خود نشان نمی دهند.

منبع: ورزش۱۱

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.