سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰

رئیس شورای اسلامی شهر همدان:

ایستادگی ،مقاومت وهمراه مردم الگویی کارآمد درمقابله با جنگ اقتصادی است

رییس شورای اسلامی شهر همدان

همدان - رئیس واعضای شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس دیداری با فرمانده هان سپاه انصار الحسین(ع ) و تیپ زرهی۳۱۶ شهید قهرمان همدان داشتند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در دیدار با فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به رشادتهای دلیرمردان و ایثارگران ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی گفت: هشت سال دفاع مقدس و حوادث منطقه و جهان به ما نشان داد که اگر می خواهیم مستقل باشیم و در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم بایستی از نظر نظامی قوی باشیم تا قدرت ملی افزایش یابد.

کامران گردان به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: ایستادگی، مقاومت و باور توانمندیها و ظرفیت های داخلی و نیز همراهی مردم که برگرفته از دفاع مقدس ملت ایران علیه استکبار جهانی است امروز به عنوان الگویی کارآمد می تواند ما را در برابر دسیسه های دشمنان در عرصه جنگ اقتصادی یاری کند.

گردان در دیدار با فرمانده تیپ مستقل ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان نیز  به نقش بی بدیل این پادگان اشاره کرد و گفت: پادگان شهید قهرمانی در ناآرامی های کردستان در اسفند ماه سال ۵۷ زمانی که پادگان لشگر ۲۸ کردستان در سنندج مورد محاصره نیروهای تجزیه طلب کرد قرار داشت و شهر در آستانه سقوط بود این تیپ با آزاد سازی سقز جلوی سقوط کردستان را گرفت.

وی ادامه داد: تیپ مستقل ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان در جنگ تحمیلی نیز رشادتهای زیادی از خود در مأموریت های محوله نشان داد و در این راستا ۷۸۹ شهید که ۲۴ نفر از آنها افسر ارشد بودند تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد همچنین ۱۷۳ نفر هم آزاده داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی نمایندگان مردم در پارلمان محلی هستند، افزود: تصمیماتی که در شورا اخذ می شود در راستای خدمت رسانی به شهروندان است که بیشتر این تصمیمات در جهت خدمت رسانی به مناطق توانمندسازی بوده است

گردان با اشاره به جایگاه شورا در جامعه یادآور شد: شورا نمونه مردم سالاری دینی است و اعضای شورای شهر همدان در راستای خدمت راسانی به مردم همصدا و منسجم بوده و پیروی از منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه تلاش بیشتر اعضای شورای شهر همدان ایجاد درآمدهای پایدار برای توسعه و آبادانی شهر است، اضافه کرد: شورا آمادگی همکاری با تمامی ادارات و نهادهای مختلف و نیز تشکل های مردم نهاد و سمن ها را برای هر چه بهتر خدمت رسانی به مردم و آبادانی شهر را دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.