چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای همدان خبرداد

آمادگی راهداری استان برای جابجایی بسیجیان رزمایش محمد رسول الله 2

مدیر کل راهداری

همدان - مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای همدان از تامین ناوگان حمل ونقل نیروهای بسیجی برای حضورداشتند در رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول الله خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای در نشست هماهنگی رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول ا... که با حضور مسئولان انجمن شرکت های حمل و نقل مسافر استان و مسئولان شرکت ها برگزار شد، با اشاره به اینکه این اداره کل آمادگی کامل را برای جابجایی بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش دارد، اظهار داشت: از آنجا که در مقطع کنونی کشور، دشمنان سعی بر ایجاد حواشی مبنی بر عدم امنیت در کشور هستند رزمایش بسیجیان استان با هدف نشان دادن اقتدار ایران اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.
وی با اشاره به حمایت همه جانبه مجموعه حمل و نقل عمومی استان در مراسم ارتحال امام(ره)، اربعین حسینی و رزمایش های مشابه یادآور شد: انجمن صنفی حمل و نقل مسافر استان تمامی توان خود را در امر جابجایی نیروهای بسیجی در استان به کار خواهد بست.
پناهنده خاطرنشان کرد: تأمین حمل و نقلی در همایش های متعدد در سطح استان تاکنون به شکل مطلوبی انجام شده و در صورت ارائه آمار ناوگان مورد نیاز تأمین خواهد شد.
گفتنی است، رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول ا... دوازدهم مهرماه با حضور بیش از 20 هزار نیروی بسیجی از سراسر استان در استادیوم قدس همدان برگزار می شود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.